Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szerelmes egy fiatalabb srácba.Eddig utálta és most nem érti miért pont őt szereti.Pedig nem bukik a szőkékre.De azt mondja hogy az is baj hogy a fiú kicsi,mármint most magasságra mondom.Azt mondja nem fél semmitől de tőle igen.Nem meri neki még megírni se amit érez.Még beszélgetni se akar vele mert fél hogy bunkó.Pedig nem ismeri igazán.

2015. jan. 31. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hát fura érzés lehet...ha szabad kérdeznem hány éves a lány és miért utálja a fiút?
2015. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fél, hogy bunkó, az azt jelenti, hogy vannak fenntartásai, tehát nem szerelmes belé. A magasságbeli különbség, hogyha elhanyagolhatóan kevés, akkor szerintem tök okés, nem a magasság alapján választunk párt. És te is leírtad, hogy nem is ismeri igazán, nekem volt már "szerelem első látásra", de ott már rögtön az illető kisugárzásából leszűrhető volt, hogy az illető milyen, szóval ott ez nálam nem volt kérdés, egyből az egész lénye, jelensége levett a lábamról. És hát, ez a nem bukik a szőkékre duma ez mi ez. Megint egy rossz szempont: mivel nem is a hajszín alapján választunk párt. Egyébként hát nemtom, ha nem biztos magában a csaj ,akkor szerintem nyugodtan várjon még egy kicsit, hát nemtom, am , max a legrosszabb , ami történhet, abból kifolyólag, ha ráír, hogy ő meg a közelebbi kis baráti köre időnként nagyon szélesen elmosolyodik 1-2 hónapig, ha mondjuk "beégne", és vicces lesz nekik, de utána abbahagyják, mert már nekik sem lesz vicces, de hát ha meg ki is nevetik, nem kell velük foglalkozni akkor már, viszont igen, az is benne van a pakliban, hogy esetleg a pasinak is bejön ő. Nem lehet tudni, én asszem, hogy egy próbát megér, de csak ha már kész van rá, hogy írjon neki, meg beszélgessen vele; egyébként nemtom, az milyen lenne, hogyha pl te meg a bnőd odamennétek a sráchoz, és akkor te mutatnád be neki a barátnődet így ,hogy:Szia, én Xy vagyok, szeretném neked bemutatni a barátnőmet, XY-t, és akkor na:) Szerintem onnan már ha jó a csajnak a beszélőkéje, meg a pasi is partner ebben ,akkor innen már el lehet indítani egy beszélgetést; ha meg nem , akkor se kell keseregni, am lehet, hogy ha befuccsolna, akkor meg egy idő után már a pasi keresné a csajt, mert mondjuk őneki is bejön ő, és akkor már felkeltette az érdeklődését, mondjuk am pár témaötlet kell, hogyha írni akarna neki, mert akkor a végén úgy elakadna, és akkor lehet, hogy kínos is lenne a szitu, hogyha már egy idő után csak szmájlikat küldözgetnének, meg mi van, ha esetleg pont akkor ír rá, amikor rossz napja van mondjuk? Habár, ha nem akarna senkivel beszélgetni, be se jelentkezne oda, szal , hát na, szerintem nyugodtan próbálja meg , hátha lesz belőle valami.
2015. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen teljes mértékben igazad van.A félelem nem jó.Mondtam én is hogy annyi mindenről beszélhetnének.Meg most nem tudhatja milyen a fiú.Sokszor most meg ok nélkül néha féltékeny azokra a lányokra akik kicsit közel állnak hozzá.De amúgy meg igaz nem külső alapján ítélünk.
2015. febr. 1. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint magasságra értem amúgy most.De am amúgy sokszor a belső is számít.
2015. febr. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!