Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálok rosszul a tudatos...

Mit csinálok rosszul a tudatos álmodozásban?

Figyelt kérdés
Nagyon jól bejönnek az vizuális elemek, de mégis nagyjából ébrenléti állapotban vagyok, amint elalszom mélyen ez véget ér.

#tuadtos álmodozás
2015. aug. 27. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem tudatos álom, csak félálom. Az álmodás több óra után (90 perces ciklusok végén) történik, jellemzően ébredéskor. Akkor emlékszünk jobban egy álomra ha pont egy ciklus végén (REM) kelünk fel, és visszaalváskor is sok esélyünk van még emlékezni, általában egyre hosszabbak.

Gyakorolj sokat, olvass utána tippeknek, trükköknek (napló, reality check, stb) általában 1-2 hónap kell hozzá, persze kinek hogy. Angolul minden bőven le van írva, magyarul nem tudom, pár éve nem foglalkoztam ezzel.

2015. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet érdemes lenne utána olvasnod a témában jártas emberektől

Pl itt egy könyv

https://www.youtube.com/watch?v=M-rFjguUujM

2015. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 28. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!