Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » WILD tudatos álmodás-alvás...

WILD tudatos álmodás-alvás paralízist hogyan tudnám elkerülni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A tegnap este elolvastam ezt a WILD tecnikát,és bármennyire is tűnik hihetetlennek elsőre sikerült eljutnom a " zúgó hangig" . VISZONT aztán a nagy izgalomtól felébredtem és bekövetkezett az alvásparalízis,amitől nagyon megijedtem.Mondogattam magamnak,hogy ez csak álom,hogy ne mszabad ezeknek hinni és hasonlókat,de amikor később visszagondoltam erre,akkor olyan volt mintha csak beképzeltem volna magamnak. Lényeg,hogy nagyon félek az esetleges látási illetve érzékelt hallucinációktól. Engem,személyesen,csak auditív hallucinációk értek,ami már önmagában elég rémisztő volt,és szeretném elkerülni ,megelőzni,vagy legalább kikezelni ezt az alvásparalízist.

LEHETSÉGES ?



2015. márc. 4. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
13%

"de amikor később visszagondoltam erre,akkor olyan volt mintha csak beképzeltem volna magamnak."


Igen az elme sok mindenre képes, hogy elterelje a figyelmedet az Élet dolgairól, hogy különlegesnek hidd magad, és pont ezt használja ki az ellentét szellemiség.

Ezért nem jó, nem helyes semmiféle tecnikát alkalmazni, mert mindennek következménye van. Mint amiről te is megtapasztaltál.


De van segítség, ézus Krisztus által kérj bűnbocsánatot, és védelmet, és gyújhatsz gyertyát arra áldást kérve, és védelmet magadra, és a többiekre, és a lakásra. Bizzál segíteni fog az ÚR. Csak ne kövesd el ugyan azt a hibát, mert itt élunk a földön, és nincs szükség ilyen WILD tecnikára. Viszont a relaxáció a meditáció hasznos. Az elme lecsedesítése a gondolatoktól való kiüresedés.:)

2015. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!