Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segitenetek meg magyarazni ezt?

Segitenetek meg magyarazni ezt?

Figyelt kérdés
Tortent ma de,maskor is mar elo fordult mar. Egy delelott lefekudtem pihenni mikor,fel alomban hirtelen el zsibatt mindenem nagyon eros bizsergest ereztem,es ugy ereztem lebegnek. Ekkor tortent hogy lattam egy kislanyt es egy kisfiut ( kastely szerusegben tortent mind ez) a kislany azt mondta a fiunak hogy,, az igerted soha nem fogsz el hagyni es szeretni fogsz de, te meg is el hagytal,, majd mikor fel ebredtem a szivem gyorsan vert en meg kicsit konyeztem hogy milyen rossz erzes ez. De minden olyan valosaghu volt. Bocsi a helyes irasert telorol irtam.

2015. aug. 29. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tok jo hogy ennyien ilyen klassz commenteket irtok ment is ra a pont de,eddig csak az 1 commentelo irt a temdhoz kapcsolodot. Ugyhogy maradjunk a temanal inkabb. :)
2015. aug. 29. 19:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehetne sokat írni, de ugyan, minek?

Hogyan érthetné meg bárki is a mások leírott gondolatait, ha önmagát kéri érthető válasz adására?

A kérdező kommentjére [#2] utalva kéri a válaszólót ötödikként:

"2. Valaszolo. Kerlek erthetoen"

2015. szept. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lidérc álom volt és jeleztek neked abban hogy fogsz valakivel találkozni akiben nagy a gyűlölet.
2015. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!