Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges agykontrollal...

Lehetséges agykontrollal magasságot csökkenteni?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hogyan? Válaszokat előre is köszi.:)
2015. okt. 15. 18:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel, mert láttam az interneten, hogy ilyen létezik. Mi a francnak kommentál az aki csak kötözködni akar, vagy itt kiélni a rettentő szegényes életét? És, mint mondtam ez privát dolog. Pszichológus sem kell, csak azért, mert magasnak látom magam. :)
2015. okt. 18. 14:47
 22/29 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen nem létezik, fogd már fel! Ez nem kötözködés, még ha annak érzed is. A testképzavar meg létező pszichiátriai betegség, még ha nem tetszik is neked.

Csak a legtöbben nem magasnak, hanem kövérnek hiszik magukat:

[link]

2015. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nincs testképzavarom. :) Nem fogok belehalni, ha nem leszek alacsonyabb, csak jó lett volna. Így is jó. Ja és...felfogtam azt, hogy ilyen nem létezik, max te nem fogtad fel amit írtam. :)
2015. okt. 18. 14:52
 24/29 anonim ***** válasza:
53%

Ezt te írtad ide:

Egy kérdést tettem fel, mert láttam az interneten, hogy ilyen létezik.


Hülye vagy, ülj le.

2015. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
16:49. Te kötekedni jársz vissza? Megértettem, hogy nem létezik te tajparaszt. Látom unatkozol.
2015. okt. 18. 17:25
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
mindeki nyugodjon le van még kenyér a boltba
2015. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ment az zöldpacsi!:D
2015. okt. 23. 07:58
 28/29 anonim ***** válasza:
köszi bráttyó
2015. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Lunariana ***** válasza:

Lehetne egy kerdesem?

Na ,szoval: a kerdezo irta, hogy megertette, hogy ilyen nem letezik ,akkor minek kotozkodni?, illetve a kerdezonek miert kell csunyat irnia ? Ha idegesiti a kedves kerdezot a kommentarja akkor ne irjon ra.

Amugy az olvasast valtozatlanul ajanlom. Ha nem erted, hogy miert emlegetem, akkor sajnalom.

Bocsanat ha esetleg a "hangnem" banto volt.

2015. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!