Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditációban melyik az a...

Meditációban melyik az a gyakorlat amivel meg tudnak idézni valakit?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 11:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

"Szia.

A meditáció nem arra irányul

hogy bárkit is megidézzen az

ember hanem arra hogy

lecsendesítse az elméjét,

gondolatait ezáltal elérje a

mentális csend állapotát.

Valakit megidézni már

teljesen más gyakorlat,

mivel a megidézés is egy

elmebeli tevékenység

elérésére irányul, így a

meditáció céljával

ellentétes."


Kedves privát válaszoló! Irtam önnek, köszönöm a véleményét! A továbbiakban szeretném ha a válaszaikat ide írnák ki.

2015. dec. 13. 12:17
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A meditáció koncentrációt, és elmélkedést jelent, vagy az érzékvilág kizárását. Ez ugyan felkészíthet különböző szellemek megidézésére, de a meditáció maga nem alkalmas erre. Valójában akár még veszélyes is lehet meditációban külső intelligenciát hívni, mert a test, és a szellem sokkal kitettebb, és sokkal érzékenyebb. A meditáció megtörik, és a külső hatás könnyen sokkszerű lehet, ami maradandó kárt okoz.
2015. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Erről én aféle képpen

vélekednék hogy a

meditációnak nagyon

sokszínü világa van. Amiről

ön beszél az csak a puszta

relaxáció. Van egy úgy

nevezett nagyon mély tudat

állapot amikor az elhunyt

szerettünkel

kommunikálhatunk. Ezt még

én nem tapasztaltam, de

vizualizációval müködik.

Tehát magunk elé vetítve az

arcképet úgy gondolom egy féle vízió formájában

történik. (Látomásként.)

2015. dec. 13. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Amiről beszéltem, az a meditáció összes tudatállapotára igaz. Nem keverem a meditációt a relaxációval. A meditáció sző jelentése is elmélkedés. Ebben az állapotban, ahogy fentebb írtam nem lehet idézni. Az a transz, amiben kommunikációs csatorna nyílik. A meditáció nem alkalmas idézésre, kísértetekkel való kommunikációra pedig próbálni is veszélyes.
2015. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nincs ilyen közkézen 2000 éve
2015. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3


amiről ön beszél kedves kérdező az sem meditáció!

A szigorúan vett meditáció az amikor a belső csend eggyé válik a külső csenddel. Viszonylag kevesen tudnak lenni ebben az állapotban de annál többen vannak aki átdefiniálják a tradicionális fogalmakat, hogy elmondhassák magukról,hogy "meditálnak" (pedig olyat nem is lehet csinálni)


A meditációnak tehát nincs sok köze köze a koncentrációhoz, az elmélkedéshez, vagy ezoterikus huncutságokhoz mint pl. a szellemidézés.


Ennek megfelelően és én félévente szoktam találkozni olyanokkal akik állításuk szerint megvilágosodottak, valójában átdefiniálták a megvilágosodás fogalmát és gy már tényleg megvilágosodottak.


Hogy mik vannak...

2015. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kérdésem az alábbi cikk ihlette. Van egy elég érdekes történetem is, tudom sokan szkeptikusak ezért nem is szoktam erről mesélni. Az viszont biztos hogy amikor felkerestem egy médiumot, ő akkor nagyban alátamasztott dolgokat azokban amiket én meg tapasztaltam. Aztóa egyre több kérdés merült is fel bennem ez iránt, és van amikor az ember szeretne tudatában lenni ezeknek a válaszoknak. Most én itt részben egy paranormális jelenségről beszélek, vagy legalább is próbálok. Tehát egy tévedésként írtam az ki az agykontroll témában, mert ez sokkal inkább parapszichológia. Akit esetleg érdekel a történetem azzal privátban megosztom, és bízom abban hogy megkpom a válaszokat is a kérdésekre!


[link]

2015. dec. 14. 10:10
 8/11 Mandy1408 ***** válasza:
Borsonline? :D Jézusom....
2015. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Varga Pisti ***** válasza:

A szellemidézést és a médiumokat is nagy ívben kerüld el hagyj fel vele, tönkre fog menni az életed, mert olyan erőkkel léptél kapcsolatba, ami a pusztításodra fog törni.

Hívd segítségül Jézus Krisztust, Ő megszabadít ezekből a megkötözöttségekből és örök életet ad.

2015. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikusan az imádság.
2015. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!