Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik agykontrollban járatosak,...

Akik agykontrollban járatosak, egy meglévő betegséget hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Van az agyamban egy érprobléma amit szeretnék onnan eltüntetni agykontroll segítségével. Milyen technikákkal, módszerekkel tudom ezt megtenni. Akiknek már sikerült ilyesmi emailben tudnánk beszélgetni ? köszönöm

2016. jan. 14. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia, egy nagyon fontos dolog

én hiszek az agykontrollban, és rendkívül működik is

de két dolgot tudnod kell.

Elöször is, minden testi betegségnek lelki eredete van.. szerintem inkább annak járj utánna, és ha meg van mi a lelki bajod akkor könnyebben megy az agykontroll

(épp testben, épp lélek)

A másik, hogy valamikor egy betegség sorsszerű, és nem tudsz elleni mit tenni, pl a rák legtöbb esetben ilyen.

Azért kaptuk az életet, hogy tapasztaljunk és tanuljunk

mit tanulnánk ha mindig 1-2 perc alatt meggyógyulnánk?


Pl nekem állandóan óriási fogfájdalmaim voltak, így minden egyes pillanatért hálás voltam mikor tudtam aludni, enni és beszélgetni az emberekkel.

Hosszú kutatás után rájöttem hogy az volt a lelki oka, hogy nem mondom ki a szavakat, és elnyomom az agressziómat ami így jött ki.Ezt tudatosítottam magamban, és legközelebb ilyen volt, egy veszekedés után (fájt a fogam) és nem hagytam magam hanem kibeszéltem alaposan a problémát a párommal, és láss csodát rögtön elmúlt a fájdalmam.

Mondjuk őszintén bevallom, hogy nagyon nehéz így tudatosan élni, mert bármikor fáj a fogam, szembe kell néznem magammal hogy mit nem mondtam ki.

Ahhoz hogy meggyógyulj, alapos önismeret szükséges :)

2016. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jaj véletlen a piros kezet nyomtam de köszönöm a véleményedet
2016. jan. 14. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Orvoslással, esetleg várhatod a csodát. De arra várhatsz! Az agykontroll sanszos. Az én agyammal is gebasz van, csak az én problémára az orvostudomány nem tud segíteni és semmilyen más ezotéria. Ezért kíváncsi lennék milyen problémáid vannak ettől. Nálam totális fejfájással jár, a látóideignél kezdődik hallucinációkkal jár meg ilyesmi. Amikor rohamom van a szemem a szembogár körül bevérzik, meg túl teszem magam gyorsan mindenen. Szóval jól el vagyunk cseszve. Te még ember vagy, vagy mutáns, mint én?
2016. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Asszem belépek az x-men osztagba.
2016. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
A betegség megszüntetésének a legjobb módja, ha elmész az orvoshoz, és nem vajákos baromságokkal próbálod megoldani. Annak többnyire csúnya vége szokott lenni.
2016. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Legoman ***** válasza:
100%

Trollkondás, neked csak egy kis akaraterő és hit kellene, hogy meggyógyulj. :)


Egyetértek Nincivel. Próbálj meg rendet tenni magadban. Meditálj és csendesítsd le az elméd.

Ezenkívül legyél néha-néha friss levegőn, és igyál sok kamillateát. :)


A lényeg, hogy tényleg adj hálát. Légy hálás, hogy nincs nagyobb gondod, és örülj annak, hogy a gyógyulási és regenerálódási folyamat a kezdetét vette.

Mindennap ahányszor csak tudsz adj hálát az egészségedért, és hogy minden részed épp és egészséges, és jól működik.

A mondatot végén pedig köszönd meg. Mondd ki, hogy:

"Köszönöm!" :) Érezz érte hálát.


Légy pozitív! Gyógyultak már meg emberek puszta hálától, olyan emberek, akik rosszabb állapotban voltak, mint te, és már nem tudtak mit csinálni.

Neked is sikerül azt a kis érproblémát megszüntetni. :)

2016. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Orvos, gyógyszerek, tea, pálinka.
2016. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérdezel, valószínűleg nem végeztél tanfolyamot, mert akkor tudnád hogy kell. Jelenleg mire vagy képes? Alfába le tudsz menni, szoktál meditálni? Eddig milyen Agykontrollos módszerrel próbálkoztál?
2016. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legoman, könnyű lenne csak így elintézni a dolgokat, de ez már rég vesztett ügy.

Az agykontroll arra jó, hogy mentálisan rendben légy, vagy hittel kontrolláld magad meg ilyesmi. De arra nem jó, hogy meggyógyítsd az érproblémád. Ha elvágsz egy kábelt nem fogod agykontrollal összekötni azt. Ha nincs rá megoldás fogad el, és próbálj meg vele együtt élni. Minek fárasztod magad? De azért szerintem valószínűleg a te fejed még megmenthető. "Többé-kevésbé". Az egyik isminek volt ilyen agyérszűkület micsodája, s gyakran panaszkodott végtaggyengeséggel meg beszélőkéje sem volt valami penge. Meg azt hiszem, hogy ő evvel született. Ha jobban belegondolod az én agyam jobban elcseszett a tiédnél. De eléggé IQ betyár vagyok, amikor jó napjaim vannak. :D

2016. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én még annyit tennék hozzá, hogy a szokás a kulcs.

Sok agykontrollos azért nem éri el az eredményt amit vágyik mert:

1. nem szokást alakít ki. hanem öles léptekkel akar a célfelé haladni.

2. nincs elég türelmük önmagukhoz.


a szokás kialakításában tűzz ki magadnak jutalmakat.

egyet a 7. gyakorlás utánra.

egyet a 14. utánra.

egy nagyobbat a 21. utánra.

utána te magad döntsd el mikor milyen alcélra van szükséged!


Kívánok kitartást és türelmet!

2016. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!