Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Írnátok tippeket nekem?...

Írnátok tippeket nekem? Egyszerűen képtelen vagyok otthon ellazulni meditálás közben, iszonyat feszült vagyok. Míg pl. agykontroll tanfolyamon, meg pszichológusnál sikerült régebben.

Figyelt kérdés

4 éve végeztem agykontroll tanfolyamot, ott remekül eltudtam lazulni, csak sajnos olyan lusta lettem hogy nem gyakoroltam. Azóta szenvedek itthon, pedig Domján Lacis meditációkra szoktam gyakorolni, de iszonyatosan feszült vagyok. Nemrég pszichológusnál sikerólt meditálnom fél órát, utána itthon is próbáltam, de szintúgy majdnem szétfeszített a feszültség.

Ilyenkor mit lehet tenni??? Nagyon fontos lenne hogy végre tudjak meditálni! De évek óta a feszültséggel szenvedek és nem tudom hogy mit csináljak :(



2016. febr. 21. 11:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link]


34:59-től beszélnek a fényevős légzéstechnikàrol, meg koràbban arról, hogy ez kell az ellazuláshoz

2016. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!