Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szorongás esetén hogyan...

Szorongás esetén hogyan segíthet az agykontroll?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Önszuggeszcióval például, megnyugtatod magadat alfa állapotban, de tapasztalataim szerint már a sima, ellazulós meditáció is sokat segít.
2016. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. :)
2016. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Stresszes állapotban nem érdemes kísérletezni. Amikor épp nyugodt vagy, szuggerálj be magadnak kulcsszavakat, amelyek képesek előidézni egy nyugodt állapotot. A nyugodt gyakorlat alatti nyugalom érzetét egy általad meghatározott mozdulat, vagy kulcsszó segítségével váltsd ki.
2016. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Este, amikor nyugodt vagy, menj le alfába, majd képzelj el helyzeteket, amik szorongást váltanak ki belőled. Képzeld el, hogy ezekben a helyzetekben teljesen nyugodt vagy. Lásd, hogy könnyedén, mindenféle szorongás nélkül kezeled a helyzetet. Esténként mindig fordíts erre elalvás előtt 10 percet. Egy idő után éber állapotban emlékezni fog rá a tudatalattid, hogy nem kell szorongania, és szép lassan enyhül... :)
2016. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4-es ezt honnan tudod, hogy így kell kezelni? hol olvastad? Csak azért kérdem mert érdekes amit leírtál hátha hasznos tud lenni. Nekem is jól jön. Reggel is működik?
2016. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Magamon tapasztaltam, és nem tudom, hol olvastam :) de nekem ez segített ;) teljesen mindegy, hogy mikor csinálod, csak azért írtam az estét, mert én elalvás előtt szoktam ilyesmit... ki kell próbálni, neked mikor a legjobb, ez mindenkinek egyéni ;)
2016. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
sehogy térj meg
2016. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe.38 válasza:
Sport ? Esetleg remdszeres seta azaz kifaradás. Kirandulás erdőben ? Én a.sportra.esküszöm..Konditerem szaunaval két naponta eleinte majd naponta egy ket hét alatt helyre hoz. Én is stresszes vagyok sok felelem.is jelen van eletemben. Meg nem.oldja de helyesebb gondolatok jönnek.
2016. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez szamomra is hasznos. Ideirok h meglegyen a kerdes! Koszi :)
2016. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!