Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hányszor kell meditálni egy nap?

Hányszor kell meditálni egy nap?

Figyelt kérdés
Hányszor kell és szabad meditálni egy nap?

2016. ápr. 11. 15:22
 1/10 A kérdező kommentje:
a tegnap kezdtem el meditalni,nekem nagyon bejon,szinte mindig ezt csinalnam mert nagyon jo erzessel tolt el.De tudom,hogy nem szabad egyfolytaban csak meditalni.
2016. ápr. 11. 15:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Kelleni egyszer sem kell. Lehet többször is, de érdemesebb a célkitűzésedet egy alkalommal elérni. Ha ez órákig tart, akkor órákig. Ha félbehagyod a meditációt, amikor még nem érted el a kitűzött célt, akkor elveszted amit már elértél.
2016. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell. Hogy mennyit, attól függ, hogy milyen céllal és hogyan csinálod.
2016. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Napi 20 perc a minimum, "atlagfelhasznalonak" szerintem 60 perc a maximum.
2016. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Maximum naponta 3-szor 20 perc.
2016. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit nevezel "meditálásnak"


A tradicionális spirinek pont az az egyik cél, hogy elérd azt a szintet amikor már egész nap a meditáció állapotában vagy. Mindegy mit csinálsz benne vagy. De ez nem "meditálás"!!!! hanem állapot!

2016. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a meditáció nem egy felvett póz, amúgy buszon leülsz elgondolkoc xD ha zavar a töbeg gurics le egy feles egy sört
2016. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer.

0÷24-ig. Figyed az indiai jógikat!

2016. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent a meditáció nálad? Mert ha jól csinálod, az nem hiszem, hogy elsőre megy. Vagy nagyon zseni vagy, vagy én béna, de én hónapokig küzdöttem a ne gondolj semmire állásponttal. Végül csak malával ment és om-ozással, az tudta kiüríteni az agyam. De én nagyon sokat küzdöttem érte, irigyellek, ha neked egy pikk-pakk megy.

Amúgy meg amennyit akarsz, nincs rá szabály, szerintem.

2016. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 greenko22 válasza:
annyit meditálj, amennyi jól esik. Én esti lefekvést szoktam vezetett meditációval zárni, és jól bele is alszom :)
2016. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!