Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy éreztétek a vonzás tövényét?

Figyelt kérdés

Én csak most hallottam róla, nem rég és érdekel a téma, én hiszek az ilyenben. Minél többet olvasok róla, annál inkább elhiszem, hogy ez eddig is jelen volt az életemben, csak nem figyeltem rá.


Például amikor legutóbb megtetszett egy srác, akkor napokig csak ő járt az eszembe, aztán "elengedtem", majd flörtölni kezdtünk és elkezdtünk ismerkedni. Aztán így utólag már tudom, nagyon rágörcsöltem a dolgokra, és nem lett belőle semmi, valószínűleg éppen ezért.


Veletek már történt ilyen?


Csak azok írjanak, akik tényleg tudnak normálisan válaszolni, olyan válaszra, hogy "ez csak mese" nincs szűkségem!

:)



2016. ápr. 13. 18:46
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
65%
A gravitáció, és a mágnes vonzását éreztem eddig.
2016. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem csak mese. Reggel kiborult a kavem, es tomegvonzas torvenye az asztalon tartotta.
2016. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Pedig ez csak mese, bármennyire is fáj az igazság. Mint a vallás, egyesek nagyon szeretnék elhinni, mert milyen tök jól hangzanak ezek a dolgok, és de jó lenne ha ez mind tényleg igaz lenne, de csak egy rakás kamu hókuszpókusz.


Ha én beülök egy sötét elfüggönyözött szoba sarkába, nem mozdulok ki, csak azt mantrázom hogy lesz egy tűzpiross Ferrarim, attól még soha nem fog megjelenni a házam előtt egy, a zsebembe a kulcsával. Mert a Vonzás Törvénye ezt próbálja bemesélni. Ami nyilván valóan egy nonszensz marhaság.

2016. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ezt mindenki így vagy úgy, de nap mint nap érzi. A dolog ugyanis úgy működik, hogyha valaki at gondolja magáról, hogy lúzer és neki semmi sem jön össze, akkor úgy is fog viselkedni.

Ha így viselkedik, akkor tényleg bénázik, nem tesz semmit, hogy jobb legyen neki, rossz benyomást kelt másokban is, nyilván mások is lúzernek gondolják és tényleg semmi sem fog neki összejönni.


Ha valaki azt gondolja magáról tökös gyerek, vonzó és minden bizonnyal sikeres lesz, akkor így is fog viselkedni, számára feltűnésmentes módon tenni fog érte, pl. boldogan beiratkozik iskolába, vagy megpályáz egy vagy több jó állást és egy halom ellenkezőneművel flörtöl. Előbb utóbb az ilyen embereknek minden összejön, mert ők optimisták, nem adják fel, és mások számára is jó társaságot jelentenek, hiszen nem a nyavalygást meg a sirámokat kell tőlük hallgatni, meg nem várnak folytonos megerősítést másoktól, ez úgy hívják más nyelven, hogy nem "energiavámpírok".


Ez nem varázslat, hanem puszta pszichológia. De mindegy ki hogyan nevezi, működik. Mindenki nap mint nap ezt csinálja.

2016. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is hiszek ebben :)
2016. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen ugyanis mikor az ablakon ki akartam repülni a föld vonzása bagához húzot és repülés hejett korház lett..
2016. ápr. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Én is hiszek benne. Nem, repülni nem fogok, és a gravitációt sem legyőzni. De a sok negatívum elkerül és vannak olyan dolgaim amik összejönnek, noha kezdtem lemondani róluk, de a dolgok összeálltak.. Nekem most két ilyen nagyobb "projekt" jött össze, igaz nem hetek alatt.

Nem a rágörcsöléssel volt baj, hanem azzal, hogy ami nem a te sorsod, vagy nem az övé nem vonzhatod be. Más embert nem hívhatsz be az életedbe, ha nem vagy a sorsában.

2016. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A vonzás törvénye nem arról szól, hogy ülsz a sötét szobában és mivel szépen kéred, ezért lesz egy kocsid...


A vágyaid segítenek arra fókuszálni, amit el akarsz érni, és inkább a lehetőségeket látod meg, az oda vezető úton. Én kipróbáltam, és igazából amiket akartam bejöttek.


Akartam lakást, kocsit, "tökéletes" pasit, jó munkát stb, kocka hasat, az ég világon minden szart, és komolyan azt kezdtem észre venni, hogy csak úgy felbukkannak tök jó lehetőségek. Ezzel kell élni, ebben segít, mert ahogy mondják arra kezdesz el figyelni, hogy jutsz el a célodig. Nekem legalábbis ez jött át belőle.

2016. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!