Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvénye azt mondja...

A vonzás törvénye azt mondja hogy úgy kell viselkednünk mintha már miénk lenne a kívánt dolog. De velem akkor szoktak megtörténni ha teljesen elengedem, szinte feladom az egészet. Akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

A vonzás törvénye azt mondja, vágyd meg, képzeld el, tekintsd természetesnek, hogy neked az van, jár, adott. DE NE görcsölj rá, hanem ez után: engedd el.

Mint az esőcsináló táncban a természeti népeknél. Szárazság, aszály, és akkor ők táncoltak. Esőistenhez. Vidáman, feldobottan, azzal a hittel, hogy jön az az eső. Sőt bizonyossággal. Aztán ki-ki ment haza a dolgára, elengedték az eső kérdéskörét.

Ekkor kezdett el esni.

2016. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Félprofi magyarázat, szóval ne vedd készpénznek a dolgot, csak parasztlogika. De ha belegondolsz, mindkét esetben megszűnik a FÉLELMED, hogy az adott dolgot nem kapod meg. Igazából - szerintem - a félelem az elvesztéstől, a hiánytól, a negatívtól az, ami blokkol, és ezáltal, mivel arra koncentrálsz, magadhoz is vonzod a félelmed tárgyát. A "bárcsak meglenne"-ben ott van a veszteség lehetősége, de a "már megvan"-ban nincs, a "nem érdekel, hogy megvan-e"-ben pedig nem beszélhetünk veszteségről. Kinek mi... Személy szerint azt preferálom, amit te.
2016. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha úgy viselkedsz, mintha már meglenne a dolog, akkor nem teremted meg a lehetőségét, hogy a folyamat végbemenjen, inkább egy olyan állapotot teremtesz meg, ahol elégedett vagy, és már nem törekszel valaminek az elérésére. Egy cél kiteljesedett képének megalkotása nem jelenti, hogy a valós létrejöttéhez vezető utat átugorhatod, vagy kizárhatod.
2016. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt úgy tudnám elmagyarázni, hogy azon, amid van, nem görcsölsz. Például, van egy autód, egy ruhád, egy tollad, akármi. Nem foglalkozol vele, nem görcsölsz rajta, mert tudod, hogy van. Arról, amit akarsz, ugyanígy kell gondolkodni. Pontosan ugyanígy. Akarsz egy párt, egy kocsit, be akarsz jutni egy egyetemre stb., akkor örülj, hogy megvan. Érezd az örömöt, amit az váltana ki, ha birtokolnád. Egyszerűen csak tudd, hogy van és kész, ezzel már nem kell foglalkoznod. És lesz is!


Nem egyszerű eljutni idáig, de ha sikerül, onnantól már tök egyszerű lesz! :)

2016. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kezdem érteni. Köszönöm :)
2016. ápr. 4. 08:06
 6/6 death42 ***** válasza:

Nálam sosem működött ez a dolog.

Egyszer azzal menőztem, hogy anyukám vett nekem egy robogót, mármint a nevelő anyám. Végig úgy tettem, mintha lenne egy robogóm, vettem sisakot meg mindet. De az a nőszemély csak nem vett nekem egy átkozott robogót. Azóta elengedtem, de most sincs robogóm. Lehet, hogy rossz mágnest használok a vonzásra? :D

2016. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!