Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Másnak is nehezen megy a...

Másnak is nehezen megy a meditáció elsajátítása?

Figyelt kérdés
17 évesen elvégeztem az agykonrtollt, már az első nap úgy ellazultam h az utolsó meditációnál kifolyt a nyál a számból, és utána tudtam is rendesen meditálni, teljesen ellazulva. Csak ellustultam, nem gyakoroltam, és 1 év múlva már akárhogy próbálkoztam, nem ment. Most itt vagyok 21 évesen, meditálok rendszeresen, eléggé feszült vagyok, de még ha nyugodt is vagyok, akkor se megy annyira, mint 17 évesen. Egyszerűen nem tudok sok gyakorlással eljutni arra a szintre, ahol 17 évesen voltam 1 nap után..... Szerintetek mi lehet a hiba, mit csinálok rosszul?

2016. ápr. 26. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Domján Laci szintre juttató videóival vagy más vezetett meditációval.
2016. ápr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem fekve könnyen megy csak néha belealszok

Lótuszülésbe nem próbáltam, bár nem tudom hogy lehet úgy ellazulni, mert ha ellazulok akkor görbe a derekam ha meg egyenes akkor meg meg van feszítve

Úgyhogy marad a háton fekvés

2016. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mással is volt már úgy, hogy elsőre jobban ment valami (a nagy nekiveselkedés miatt), mint később. Ne búsúlj még lehet újra úgy.
2016. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első! Már mindent próbáltam, hosszú nyugtató zenés meditációt, és leginkább Domján Lacisat, de másféle vezetett meditációt is, és nehéz mindegyikkel

Kedves kettes! Én is fekve csinálom, de amikor már mennék mélyebbre meg rámtör az hogy inkább aludnék mint sem meditálnék :(

2016. ápr. 27. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Akkor próbáld meg egy karosszékben, ne fekve! Különösen az agykontrollosokra jellemző, hogy ülve megy nekik, mert a tanfolyamon is ültünk. Ha végképp nem megy, ismételd meg a tanfolyamot. Még ha nem is mind a négy napot.
2016. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs gond semmi, csak most stresszesebb,fáradtabb vagy.

Napi 3-szor csináld ha van rá a lehetőséged.Simán bele fogsz jönni újra .Ajánlom hogy most az alapgyakorlatot csináld vagy a relaxáció 3-1 re.Az utolsó rövidebb.

Nem baj ha bealszol ez valahogy másfajta alvás.Pihentetőbb nyugtatóbb.

2016. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első az mindig különleges.

Az első megvilágosodás az utolérhetetlen.

Az első mély alfa állapot nem megismételhető, könnyen.

Az első benyomás után csak második benyomások vannak.


Így megy ez.

De ne búsulj!

fog ez menni!

2016. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat fog neked jelenteni (és persze mindenki másnak is),ha olvasod JOYCE MEYER: AZ ELME HARCTERE c. könyvét.
2016. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!