Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyire érdemes részletezni...

Mennyire érdemes részletezni a leendő párom tulajdonságait?

Figyelt kérdés

Úgy érzem készen állok egy új kapcsolatra, de most már szeretném megtalálni az igazit, mert lassan 30 éves leszek. Mennyire érdemes részletesnek lenni? Azt mondják nagyon pontosan kell megfogalmazni, hogy mit akarunk, nehogy "félre" programozzunk és legyen benne valami negatív amire nem is gondoltunk. De ha nagyon pontosan fogalmazok és rengeteg tulajdonságot írok le, akkor lehetséges, hogy meg is kapom ezt a férfit?


29/N


2016. máj. 10. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Itt vagyok! Megtaláltál! Én vagyok az igazi! 98 éves vagyok és nagyon gazdag! Ugye hogy én vagyok az igazi?
2016. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért ne haragudj a postásra ha mégsem hozza ki neked az álompasit
2016. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én 10 éves vok, de korán érek....
2016. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minél részletesebben!

Annál kisebb a valószinüsége, hogy van olyan ember, így aztán nem is találod meg, azaz nem teszed tönkre a te és az ő életét.

Nem leendő párt keresel, hanem bábut.

2016. máj. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam... Természetesen nem egy pl. 35 éves barna hajú, zöld szemű orvost keresek akinek pontosan X Kázmér a neve. Semmi konkrétum a külsőségek tekintetében, csak annyi, hogy korban megfelelő legyen és jóképű. A többi belső tulajdonság. Nem konkretizáltam sem a külsejét, sem a foglalkozását, sem a nevét, sem semmi ilyesmit. De belül elég pontosan fogalmaztam. Például: szépen becézgessen, okos legyen, humoros legyen, ilyenek, de ebből vagy 70.
2016. máj. 11. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy rám gondoltál :D
2016. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ne konkrét tulajdonságokon agyalj. hanem a leendő párod érzetére próbálj meg fókuszálni. milyen legyen ha vele vagy, mit érezz amikor megsimít, amikor együtt vagytok, ilyesmi.
2016. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Okos legyen? Attól függ miben. Olyan nincs hogy valaki mindenben okos. Lehet hogy egy műszaki zseni de a humán tárgyakban nem jeleskedő. Vagy lehet hogy egy művészember de műszaki analfabéta aki azt hiszi hogy az autót mérges mókusok hajtják és azért morog. Neked polihisztor kell? Millió emberből ha egy ilyen.

A humornak több típusa is van és lehet hogy az övét te nem bírod de attól még van neki. Hangulatfüggő is hogy melyik oldalát mutatja. A humorosat vagy a komolyat. Lehet hogy egy jó humorú emberrel találkozol de akkor éppen nem ezt az oldalát fogja mutatni.

A 70 féle tulajdonság nem kicsit sok.

Ne legyünk álszentek. A külső az első. Aki mást mond az hazudik. Legyünk őszinték! Ha egy humoristába oltott zseni aki még 60 féle téren jeleskedik de csúnya az nem fog neked tetszeni. De egy olyan emberrel akitől már első látásra nedvesedik a bugyellárisod nem fogsz személyiség elemzésekbe bonyolódni. A férfi és a nő is így működik.

Az internetes társkeresős ismerkedések is mindig képcserével kezdődnek.

A legegyszerűbb az ha sok emberrel találkozol és amelyiket vonzónak érzed azzal kezdesz járni. Nem vársz hátha még jobb jön mert annak az esélye kicsi még társkeresőn is. Lehet nem is társkeresőn fogod megtalálni hanem ilyen kis szar oldalakon vagy fórumokban.

2016. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!