Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes erről beszélnem a...

Érdemes erről beszélnem a leendő vevőnek?

Figyelt kérdés

Alig fél éve van a tulajdonomban egy városi kisautó, ideiglenes használatra kellett A-ból B-be.

Nem is ez a lényeg, hanem,hogy a jobb sárvédői ív valószínűleg cserélve volt, és bár ugyan olyan színű mint az autó több része, én pl. látom,hogy fényesebb.

Azt nem tudom,hogy törés miatt vagy rohadás miatt, de az első index is kicsit jobban kiáll, szóval az tuti bütykölve volt.

Az okot nem tudom.

Szóljak majd emiatt már a telefonos érdeklőnek, vagy felesleges?

(hátha észre sem veszi)

Csak ez olyan riasztó hiba, de mondjuk egy 20 éves autóról van szó, minimális parkolási sérülésekkel, tehát mondjuk én nem foglalkoznék ezzel, egy ilyen árú/korú kocsinál.


2016. febr. 13. 11:17
 1/4 Tomcatters ***** válasza:
Hát én az egyenesség híve vagyok , így biztosan elmondanám :) (De ez csak az én véleményem) Talán ez nem akkora hiba ami miatt elállna a vevő a vásárlástól,egy 20 éves autónál , ha műszakilag rendben ... értem itt a futőműre elsősorban az esetleges sárvédő hiba miatt ami utalhat törésre így futómű hibára is adott esetben :)
2016. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ertelmes ember 20eves autonal pont nem erdekli ha valami csinalva volt rajta ,csak normalisan/igenyesen legyen kivitelezve!

Persze vannak az idiótak akik azt hiszik/meg elvarjak higy egy ilyen idos auto olyan legyen mint az uj!Meg ugye ott vannak a "szakertők" akik egy javitott kavicsfelverodes miatt megallapitjak hogy ez biztos romma volt torve es 3 darabbol van osszetakolva az auto!

Szerintem mond el az a tiszta,akit tenyleg erdekel nem ez fogja elrisztani,akit meg nem legalabb nem fogja az idodet huzni!

2016. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, hát aki egy 20 éves autóhoz (nálunk nyugatabbra ezt a kategóriát már csak "autó földi maradványai"-nak nevezik,) réteg vastagság-mérővel indul vásárolni, az más aljasságokra is képes.


Meg kell mondani, hogy szerinted cserélt az elem. örüljön neki, az legalább később fog elrohadni.


Egyébként meg itthon alig van már 20 éves, vagy kevéssel fiatalabb kocsi, ami nem húz az árok felé, vagy a szembesávba. Összetákolt kreatúrák, agyonhasznált,de újrafújt autók tömkelege a piacon irreális árakon, amik lehet, hogy többet jártak huzatópadon, mint mosóban, mert a magyar megszokta, hogy amiből nem lóg ki a lába az aszfaltra, az még jó állapotú. Ezért tartottam meg a ladámat is még a mai napig.

2016. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyi az összes baja? Lehet megveszem én akkor :))

Sokakat szerintem nem is fog ez érdekelni, egy autónál már 5 éves korára nagy szó, ha nem volt lökháritó vagy valamilyen elem cserélve, nemhogy 20 évesen...

2016. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!