Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van ez a Dinamo nevű mágus,...

Van ez a Dinamo nevű mágus, aki egy videóban manipulálja az emberek elméjét, hogy ugyan arra gondoljanak. Hogyan védekezhet egy keresztény ez ellen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne nézd a videóit, ha zavar :D
2016. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem Dinamo a hülye, ha érted mire gondolok!
2016. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha keresztény vagy, nincsen beépített ügyfélszolgálatod? Imádkozzál. Azt hittem, hogy az segít a problémáitokon - vagy nem? Miért mégis minket hitetleneket és bűnösöket kérdezgetsz?
2016. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
A szektád vagy a felekezeted veszélyesebb ettől a figuránál , csupán neked nem tűnik fel hogy azok manipulálnak téged a többi babonással és másikra kiáltanak ördögöt .
2016. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Dynamo nem manipulálja az elmédet. Vagy nem úgy, ahogy hinnéd. Ő egy nagyon ügyes illuzionista, aki el tudja hitetni veled, hogy olvas a gondolataidban, tudja, mit fogsz mondani - pedig erre még ő sem képes. Egyszerűen - bár ezt érdemes lenne idézőjelbe tenni, mert ezen a szinten már nem egyszerű ez a móka - forszírozással és egyéb trükkökkel éri el, hogy azt gondold, azt a kártyalapot válaszd, ami a trükk sikeréhez kell. Nem csak ő ilyen, kártyatrükköknél minden bűvész alkalmazza ezeket. Ha például azt jósolja neked, hogy a pikk 2-es kártyát fogod kihúzni a csomagból, az nem azért van, mert látja a gondolataidat, hanem azért, mert nála a pikk 2-es van bekészítve jóslatnak, aztán végül úgy intézi, hogy pont erre essen a választásod. De attól még nem hatol be az elmédbe, nem kell védekezned ellene. Egyszerűen csak élvezd a produkciót!
2016. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én keresztény vagyok. Dynamo ellen sajnos csak mi nem tudunk védekezni, pl a buddhisták igen.

B.@.szki de hülye vagy

2016. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem kell mindem marhaságot elhinni! Nem mágus, csak egy bűvész/illuzionista, ez csak egy trükk!!
2016. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Persze!


Zsidó vagyok és engem is hipnotizált jóm kippurkor egy tál beacon-nel! :O

2016. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Van ez a Dinamo nevű mágus"

Tényleg van, vagy csak elhiszed, amit a videóban láttál?

Mindent elhiszel, ami a YT-on található?

.

A keresztény (és mindenki más!) úgy tud a manipulációja ellen védekezni, hogy nem lép kapcsolatba vele. Még a videója megnézésének szintjén sem!

2016. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Pedig szerintem tök jófej srác lehet. Nekem így ránézésre szimpatikus ember. Egyébként amit írtam csak poénból írtam (nyolcas vagyok). Egyébként nem "mágus" ,szimplán bűvész mesterfokon. Ennyi.
2016. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!