Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az ördögűzős videók a kereszté...

Az ördögűzős videók a keresztény propaganda részei?

Figyelt kérdés
Pl. most megy a tényekben, hogy egy pap beszél a élményeiről, meg mutatnak videót, egeret hány az illető, lebeg stb.

2016. máj. 25. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ördögűzős videók ördögűzős videók... milyen "keresztény propaganda" része lenne?
2016. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mivel nagy kamu az egész.

Félelmet kelt az emberekben, az egyházak legnagyobb fegyvere ez. :D

2016. máj. 25. 18:54
 3/14 anonim válasza:
Bár szerintem ebbe a kategóriába hibába írom, de ne dőlj be az ilyeneknek. Ez mind-mind kamu. Egeret hány? Lebeg? Ne nevettes. Ezekre én is képes vagyok. :D Pár trükk az egész. Különben sem ez fontos.
2016. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert azt vetted le a kérdésemből, meg a hozzászólásomból, hogy bedőltem? lol
2016. máj. 25. 19:07
 5/14 anonim válasza:
Nem a keresztény propaganda részei. Megszállottság / vagy ennek hite mindig is volt, még a kereszténységet megelőző időszakokban is. Hogy valós -e volt a megszállás, vagy mentális betegség egy formája, az már más kérdés. De a kulturális antropológiát tanulmányozva mindig is voltak ősi / animális / sámánista vallások, melyek igenis hittek a a gonosz / démoni megszállásban. A keresztény hitvilág mintegy " admományként" átvette az ördögűzés rituáléit, és maga képére formálta.
2016. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azokról beszélek amikben már trükkfelvételek vannak, tehát nem mentális betegségekről van szó, hanem valaki kiad/megrendel egy ilyet valamiért.
2016. máj. 25. 20:30
 7/14 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok:

Igen, a publikus, vagy nyilvános vidók 99%-a trükk, vagy megrendezett felvétel, ha úgy jobb, kamu. Sajnos. Az, hogy ez kinek érdeke, nehéz lenne megfogalmazni. Valószínű sokaknak. A megszállás jelensége nem is mindig látványos, mint ahogy a videókon látszik.

2016. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Lehet hogy aljas liberális propaganda! Az ember röhög az ostobaságon és elfordul Istentől! Jajajaj! :)))
2016. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ilyen értelmetlen hozzászólásokkal kíméljetek.
2016. máj. 25. 21:48
 10/14 anonim válasza:
Igen.Próbáld elképzelni, milyen hatalmas a legkisebb Démon is az emberekhez képest, mi oka lenne ilyen hülyeséggel foglalkozni, hogy emberek bőrében feszeng, csak hogy pár idétlen ima után elszaladjon? Nevetséges.
2016. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!