Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal orgazmust elérni?

Agykontrollal orgazmust elérni?

Figyelt kérdés
Csak hozzaertok valaszat varom!!!

2016. júl. 17. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Na jó, melyik volt az a szemét, aki agykontrollal elélveztetett? Éppen most akartam választ írni, erre most tiszta sperma a billentyűzet.
2016. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Szexszel jobb!
2016. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hagyjatok mar a szexszel jobb valaszokkal. Szerintetek nem lenne jo ha el tundnek menni csak ugy lazan? De mivel az agykontrollt lehet sok mindenre hasznalni, igy HOZZAERTOK VALASZAIT ES TAPASZTALATAIT. VAROM. Aki meg nem ert hozza csak az eszt osztja es a hülye vicceit mondja az inkabb olvassa a kovetkezo kerdest.
2016. júl. 17. 16:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, de ha szerencsés nő vagy kialakulhat nálad a PSAS szindróma xD [link]
2016. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak hülye válaszokat lehet adni, mert aki értelmeset akarna, az nem tud információ hiányában. Én agykontrollt végeztem, de nem tudok segíteni, mert nem ismerem a problémádat. Leírtál három szót, abból próbálja mindenki kitalálni, hogy mi van.
2016. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Legoman ***** válasza:

Próba szerencse. :)


Ha értesz az agykontrollhoz, akkor próbáld meg. Ha sikerül, akkor ügyes vagy, és lehet.


Az ember önmaga gyűjtötte tapasztalatokkal fejlődik. Ha én megmondanám neked, hogy milyen az amikor megharap egy kutya, abból te nem fogsz okulni.

2016. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig kivancsi lettem volna egy par jo tanacsra
2016. júl. 17. 20:02
 8/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Kérdező, akkor kezdjük elölről! Nem tudom mi a bajod, ezért segíteni sem tudok. Lány vagy? Fiú vagy? Mi a bajod? Nincs orgazmusod? Mikor nincs? Más emberrel, feltételezve ellenkező neművel való szex közben? Végeztél agykontroll tanfolyamot, csak nem tudod melyik technikát alkalmazd? Vagy nem végeztél, de azt kérded, hogy érdemes - e, ha ezzel a módszerrel segíteni akarsz magadon? Hadd ne zongorázzam végig a saját kérdéseimet, hátha valamelyik egyezik a Tieddel. Egyébként agykontrollal tudnál segíteni magadon.
2016. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1es az év kommentje :'D

Egyébként nem hiszem. De ha már párod nincs, kezed azér' csak van...

2016. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8as

Ellenkező neművel nincs orgazmusom, semmilyen téren. Tanfolyamot nem végeztem, kozvetlen környezetemben van olyan aki ert hozza, es erdeklodtem volna, hogy van-e olyan akinek ez bevált rá, esetleg tud-e tanacsot adni.

2016. júl. 18. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!