Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tisztánérzöként hogyan blokkol...

Tisztánérzöként hogyan blokkolhatja a látásomat valaki aki alapból rossz szándékú velem de eléri hogy beleszeressek? Hogy hogy nem müködtem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 18:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
kicsi vagyunk mi ehhez a kérdéshez, tibet, vagyis most épp merünk kicsik lenni
2016. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Óóó ne màr ...akkor kihez forduljak ??:))Magamban nem talàlom a vàlaszt .
2016. szept. 19. 18:54
 3/35 anonim ***** válasza:
Vannak speciális lélektársi kapcsolódások, ahol az ego hamis tükörként áll a férfi és a nő közé.
2016. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is.Tudod miért azért mert az első ölelésnél tudtam hogy lélektàrssal van dolgom.Ezt az ember minden sejtében érzi.Azt nem értem hogy miért jött elő az ősszes olyan emberi tulajdonsàga ami szàmomra a legtaszitóbb.Mindenkiben vannak ilyen negativ dolgok de megakadàlyozzuk hogy èljen teret kapjon.A negativ tükör lehetséges sőt biztos ha úgy érted hogy azt mutatja meg rossz tulajdonsàgokkal amiben gyenge vagyok.Pl.kizsàkmàmyolàs megakadàlyozàsa ,tiszteletlenség magammal szemben stb.Igy értetted ?
2016. szept. 19. 19:44
 5/35 anonim ***** válasza:

:)

Ha abban a helyzetben vagy most, mint én, hogy a másik felünkkel próbálunk kapcsolódni... igen, ez sajnos ilyen. A teljes karmikus körforgást fel kell oldanunk, mindent, amivel valaha megbántottuk a másikat. Ráadásul, ha pl. lobbanékony vagy, akkor ő is lobbanékony és ezzel kész is a káosz. Hiába szeretitek egymást, amíg az egót nem dolgozzátok ki magatokból mind a ketten, addig nem fogtok tudni összekapcsolódni. Én sem gondoltam, hogy ennek ennyire vérre kell mennie :)


Nagyon sokan élik most ezt a Földön és mindenhol ugyanaz a jelenség. Az egyik fél elmenekül, a világ végére is akár... Nagyon furcsa ez a kapcsolódás, pont ezekben a csendes időszakokban történhetnek csodák... amikor önmagunkkal ismerkedünk, akkor a másik felünkkel ismerkedünk tulajdonképpen. A másikat pedig csak akkor és úgy tudjuk szeretni és elfogadni, ahogy önmagunkat szeretjük és elfogadjuk. Nem annyira egyszerű erre ráérezni...

2016. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
És igen, úgy értettem, az a feladata (a Lélek szintjén), hogy rámutasson a gyengeségeidre... Erre pedig azért van szükség, mert feltétel nélkül kell szeretnünk és elfogadnunk egymást. Függetlenül attól, hogy ő milyen.
2016. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj hogy mig én fejlődnék és csúnyàn mondva tanitanàm addig ő mereven ellenàll .Nem tudom mi tévő legyek.Feladtam .
2016. szept. 19. 20:11
 8/35 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben én is.

Az van, hogy a fizikai síkon nem tudjuk őket felébreszteni. Annyit tudunk tenni, hogy önmagunkon dolgozunk olyan mélységekig / magasságokig, hogy a közöttünk lévő lelki-szellemi köteléken keresztül őket is felemeljük. Egyszer nekem már sikerült összehozni, láttam, hogy működik, de kb. csak 1 napig tartott, utána pedig zuhanórepülés... és teljes elutasítás és gyűlölet az irányomban... Nem értem én sem, hogy ez miért történik.

2016. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Folyamatosan próbàltam magyaràzni neki hogy hogyan lèphet feljebb de minden erőfeszítésem kudarcot vallott.Kutattam a lehetőségeket.Magamba néztem ,tűrtem ,magyaràztam de semmi.Azt kell mondjam hogy csak tanulsàgot tudok levonni.Talàn ezért jött.A tanulsàg a következö:Tisztelt a belső megérzéseidet akkor is ha az a szemèly neheziti a sorsod aki szinte egy veled .Hiàba akarsz valakit megtanitani az egomentes életre ha nem àll készen .Valószinüleg ez volt az ok.
2016. szept. 19. 20:15
 10/35 A kérdező kommentje:
Bennem a következő dolgot hozta ki :Tanulni ,fejlődni még többet !!!Soha fel nem adni mert jó az út .Mélyülni .
2016. szept. 19. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!