Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tisztánérzöként hogyan blokkol...

Tisztánérzöként hogyan blokkolhatja a látásomat valaki aki alapból rossz szándékú velem de eléri hogy beleszeressek? Hogy hogy nem müködtem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 18:41
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Vele tudtàl maradni a gyűlölet ellenére?Mert a gyűlölet nem neked szól hanem a sajàt sikertelenségének.Én azért nem maradtam vele mert egyre nehezebb volt vele.Szinte màr lélektelen dolgai voltak.
2016. szept. 19. 20:22
 12/35 anonim ***** válasza:
Azt mondják a tanítások, hogy ők a mi tükörképeink. Tehát amikor ők menekülnek előlünk, akkor igazából mi menekülünk saját magunk elől. Lényeg a lényeg, jó eséllyel a teljes spirituális ébredés, amit el kell érnünk... most, ebben az életben...
2016. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nem, mi fizikai síkon még nem kapcsolódtunk, egyáltalán.
2016. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogyan tovàbb??Miutàn levontam a tanulsagokat el tudtam engedni .Elgondolkozok azon hogy ami benne lélektelen volt az bennem mennyire èl.Dolgozni fogok magamon màst nem tehetek .
2016. szept. 19. 20:28
 15/35 anonim ***** válasza:
Ez egy élethosszig tartó küldetés. És minden nehézsége ellenére, nagyon szép életfeladat :) Ne add fel sose és sok sikert :)
2016. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ha a fizikai test is képben van egyrészt kónnyebb mi szinte egymàs tökèletes màsai voltunk.Màsrészt a napi egós dolgok megnehezitik a fejlődést .A harag csúnyàn kúszott be a sikertelenség miatt hozzànk.
2016. szept. 19. 20:30
 17/35 A kérdező kommentje:
Most azt gondolhatnàd hogy rossz egyedül de nem ezt érzem Tökéletesen jól vagyok egyedül is csak a kudarc bànt .
2016. szept. 19. 20:32
 18/35 anonim ***** válasza:

Mi tuti szétszednénk egymást :D

Nem is bánom, hogy csendben gyógyulgatunk inkább :)


Ha szoktál meditálni, az nagyon sokat segíthet.

2016. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Pont ma gondoltam a mantràkra .
2016. szept. 19. 20:34
 20/35 A kérdező kommentje:
Úgy érted hogy ha tiszteletlen volt velem az bennem is megvan?Ha hazudott akkor az is ?Szerintem nem.Inkàbb olyan volt a mi mesénk hogy én nagyon tudtam mi a tisztelet ő nem és valahogy arra kellettem hogy ràvezessem miért fontos.Vagy hogy ha hazudunk akkor mit okoz ez a màsikban .Volt amit meg is tanult.De minnèl többet fejlődött annãl inkàbb nem érezte magàénak az èletét értette de haraggal töltötte el a vàltozàs.Pedig a lelke tudta hogy ez a jó út.Tehàt nem àllt készen .
2016. szept. 19. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!