Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tisztánérzöként hogyan blokkol...

Tisztánérzöként hogyan blokkolhatja a látásomat valaki aki alapból rossz szándékú velem de eléri hogy beleszeressek? Hogy hogy nem müködtem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 18:41
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Végtelen nyugalommal tudom hogy azt szeretné amit én .Egybeolvadni.Kergeti emészti az egész .Csak ne lenne egó meg folyamatos visszacsatolàs .Persze részemröl se.Csak annyival vagyok jobb hogy tudom mikor kell elfordulni ezektől és megteszem.Ő az én màsik felem és egyszer majd újra együtt leszúnk ha csak ràgondolok is mély nyugalom tölt el de ezek a szavak kevesek is ide.Tudom hogy mit szeretne csak nagyot kellene lépnie ...
2016. szept. 19. 21:47
 32/35 anonim ***** válasza:
Ez az egész a Karma feloldásáról szól, ezért ilyen nehéz.
2016. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szívesen olvastam volna még kettőtök párbeszédét. Nagyon jó.
2016. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
A történetnek itt a vége kedves vàlaszoló és ami lepecsételte a zàrt ajtót az a tapasztalat.
2016. szept. 27. 06:05
 35/35 anonim ***** válasza:
Csodás gondolat.
2016. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!