Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a szubjektív üzenet küldés...

Mi a szubjektív üzenet küldés leghatékonyabb módja?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy férfi, nem ismerjük egymást, csak néztük egymást többször. Szeretnék neki üzenni, hogy ki vagyok, hogyan tud megkeresni stb.. Hogyan tegyem? Csak olyan válaszoljon aki hisz benne, nem kell elkomolytalankodni a másik kérdését! Köszönöm szépen! :)
2016. nov. 10. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Odamész és beszélsz vele. De tényleg. Ez nem hit kérdése. Ha működne a dolog, amire gondolsz, akkor az erre képes emberek nem neteznének, mobiloznának, hanem használnák a képességüket. Valahogy mégsem használják! :D
2016. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, ahogy az első írta. Meg öltözz ki, hozd a legjobb formádat, testbeszédre is figyelj, tehát ügyelj az olyan jelekre, amiket ő tudattalanul is érzékel mindig, amikor látjátok egymást. És menj oda, beszélj vele, persze ne nyomulj, azt nem szeretik. Bátorság!
2016. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De tudjátok az a probléma, hogy a nevét sem tudom, hogy hol dolgozik stb... Tehát semmit, csak hosszan néztük egymást egyszer, és ennyi. Viszont én szeretném őt megismerni de így nem megy sajnos.
2016. nov. 10. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, rendszeresen látjátok egymást :( akkor nem tudom. Van mindenféle leírás és videó, hogyan lehet üzenni egy embernek gondolatban pl amíg alszik, de nekem ezek sosem működtek sajnos.
2016. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam korábban, de eleg reménytelen ügyekben, tehát felesleges is volt, igy nem tudom hatásos e. Viszont olyat olvastam, hogy például a leendő férjemnek is üzenhetek, a megfelelő társnak, ilyesmi. Tehát úgymond még ismeretlenebbeknek is, mint ő aki tetszik, ezért gondolom, hogy lehet, de nem tudom mikor, hogyan lenne a leghatékonyabb :(
2016. nov. 10. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
A vers
2016. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de ha néztétek egymást többször, akkor többször találkoztatok, nem? akkor miért nem köszönsz neki legközelebb, ha találkoztok?

amúgy vannak olyan mulya férfiak. engem is néz valaki, már kétszer is köszöntem, mosolyogtam, de visszaköszönni sem tud, csak néz. komolyan mondom, sok a gyáva férfi.

2016. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Viszont olyat olvastam, hogy például a leendő férjemnek is üzenhetek, a megfelelő társnak, ilyesmi."

Én olyat olvastam, hogy van hétfejű sárkány. Ne higgy el mindent, amit olvasol. :) Ilyen témákban főleg ne.

2016. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!