Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az Agykontroll mire alkalmas?...

Handsomeboy kérdése:

Az Agykontroll mire alkalmas? Hol vannak a határai? Más elméjét lehet vele befolyásolni? Komoly válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
agykotroll,elme,hatalom.

2016. nov. 13. 19:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
A hited alakítja a világodat.
2016. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
34%
Nem érdemes ezen vitázni és nem is akarok. Olvastam a zárt osztályt és nem én találtam ki. Lehet igaz lehet nem. Mindenesetre mindenki azt csinál amit akar, vagy gondol . Csak még annyit , hogy volt a tanfolyamon pár ismétlő akiről csak úgy sütött az egoizmus. De az is lehet alapjáraton ilyenek .
2016. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%
azért jól felpontozták szépen csendben az agykontroll hívőt...ez a gyakori...
2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem baj az csak pontozzák fel . Az okos a más kárán tanul, a buta meg a sajátján. Csak még valami az agykontroll "atyja"miért nem gyógyítja meg saját magát? Esetleg a sok hívő miért nem gyógyítja meg?
2016. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Hogy mire képes az agykontroll?

Nos egy kis beszámoló.

Saját magam tanultam, nem jártam semmilyen tanfolyamra.

Fejlett vizualizációs készségeim viszont már régebben is voltak.

Ennyi volt az alap így kezdtem hozzá.

Mit értem el vele?

Lett egy diplomám,felsővezető voltam majd megtapasztaltam a jómódban élők életét, de hogy?

Általános iskolában még tanultam, de akkor is kiemelkedő képességeim voltak már, emiatt elküldtek több vizsgálatra is.A pszichológus átlagon felüli kognitív képességeket, fotografikus memóriát, és magas IQ,EQ szintet állapított meg.

Engem ez nem érdekelt.

A középiskolát tanulás nélkül vészeltem át, 4-5 között érettségiztem, szinte 0 befektetéssel.

Ekkor kerültem kapcsolatba ezekkel a tanokkal, könyveken keresztül.

Az életem már csak a semmittevésről szólt, semmit nem akartam elérni az életben, mindenem megvolt.

Hirtelen úgy alakult hogy egyetemre akartam menni.

2000 eleje volt, ekkor még egy kicsit más volt a felsőoktatás,mint manapság a reformok után.

Pótfelvételivel jutottam be,semmit nem kellett fizetnem, akkor még volt államilag finanszírozott hely(néhány darab) és azt sikerült megcsípnem.

No itt jött a móka!Itt kezdődött a karrierem ahol az agykontroll hatását megtapasztaltam.

Anyagi helyzetem átlagos volt, magyarul meg volt mindenem ami kellett de ennyi.Ennyit tudtak a szüleim maguktól biztosítani.Minden más amit elértem saját erőből(mentális energia használata) volt.

De nekem ez kevés volt.

Mindig is szerettem ha sokat lehetek egyedül, és vannak bizonyos tárgyi dolgok(autó, pénz), amik körbevesznek.

Kollégiumban nem sok időt töltettem, pár hetet, mert úgy alakult anyagi helyzetem, hogy az egész egyetem alatt szállodában laktam.4 csillagos volt és hihetetlenül kényelmes volt.A suliban persze elterjedtek a hírek és volt pár ember, aki nem albérletet vett ki, hanem velem együtt az egyetem befejeztéig ott lakott, ahol én.

Az első pár hétben busszal jártam, de hamar kiderült, nem kényelmes és én pedig szeretnék kényelmesen kocsival mászkálni.

Vettem egy kocsit, majd a suli befejeztéig lett még egy autóm.

Ez már eléggé feltűnő volt, még azok között is, akik hasonló körülmények között éltek mint én.

A miből hogyant soha senki nem kérdezte, csak tudták hogy tele vagyok.

Persze ugyanúgy tanultam, mint a többiek, de visszafelé több jött.

Míg ők 3-4 átlag között voltak és 4-5 között voltam.A záróvizsgám és szakdolgozatom dicsérettel zárult.

Energiát ebbe se sokat raktam, inkább elértem azt elmeprogramozással, hogy mindig az történjen amit akarok, olyan minősítést kaptam amit elképzeltem,a zh az mindig olyan minősítéssel zárult amit szintén elképzeltem.

A többiek csak azt látták, hogy itt egy könnyelmű ember, akinek minden stimmel az életében, minden megvan, és még tanulnia sem kell, mert itt is sikeres.

Tudom csúnya dolog leírni, de sok lánynak programoztam be, hogy összejöjjön velem.Ezekért nem is tettem a gyakorlatban semmit, megvártam míg a csajok kapcsolatba léptek velem.

Mire a sulit befejeztem, volt két autóm, egy diplomám, egy házam, és tele voltam.

Nem megfeszítve akartam mindezt inkább rákoncentráltam, majd hagytam az univerzumot, hogy végezze a dolgát, és az pontosan végezte, ahogy programoztam.

Egy évig nem csináltam semmit.Majd az unalom ellen elkezdtem keresgélni cégvezető, középvezető állásokat(TAPASZTALAT NÉLKÜL) .

Pár helyre elküldtem majd az egyik helyről azonnal visszaértesítettek, hogy azonnal keresnek egy vezető beosztásba ember, kell-e az állás.

Elvállaltam.Fél év se telt el, felajánlottak egy régiós állást, szintén a cégen belül, azt már nem fogadtam el.

Beleuntam a munkába.Megint egy év semmittevés következett, majd nagyon unatkoztam.És eljött az az időszak, ami eddigi legjobb időszakom volt.A netes társkeresők időszaka, ahol maximálisan kitudtam az agykontrollt használni.

Rengeteg jó nőt ismertem így meg, csupán azt programoztam hogy ők fognak rám nyomulni, és nem nekem kell tepernem.

Itt viszont mindig én tettem meg az első lépést a többit a csaj tette mindig.

A legfurább esetem itt történt.Megismerkedtem egy nővel,aki azt mondta hogy itthon is él, meg külföldön.Elég gyorsan megismertük egymást, majd bevallotta hogy van kinn egy cége, igazából egy vagyonos ember, de soha nem tudott megbízni senkiben, de most úgy érzi kivételt tud tenni.

Hát így megint egy szép időszaka következett életemnek, volt egy gyönyörű házunk, több sportkocsi, nyaralás, gondtalan élet.

De ez mint minden más az életemben elég gyorsan unalmas lett.

Elváltak útjaink.

Eddig már nagyon belemerültem az agykontrollba, hogy miket tudtam még vele elérni, nem írom le, nem ide tartozik.

Az biztos, hogy nem használtam már több éve.

Vettem egy tanyát, és pár állattal együtt egy önfenntartó életet élek, valahol a nagy magyar alföldön.

Hiába tudtam egy csomó mindent elérni, megcsömörlöttem.

Még a végére,szintén volt egy ismerősöm, aki alkalmazta ezt a technikát, ő még többre jutott mint én nagyon jómódban élt, de ugyanúgy végezte mint én, megcsömörlött mindentől az élettől.

Szóval aki ezt végigolvasta, tanulságul, vigyázz mit akarsz, mert ott lesz előtted, még mielőtt bármit gondolnál!

2016. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
15 #szép történet. Nálad valóban nem volt semmilyen határ, szerencse én még az elején megálltam. Újra megtennéd? Lehet hülye kérdés bocsi.
2016. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép történet, mert ez a mázos felszín, ami alatta van már nem ilyen jó.

Amúgy szokták mondani az okos ember a más kárán tanul, az h.ülye meg a sajátján.

okosnak gondolom magam, hiszen mindezt egyszer már elértem, de ha még egyszer az út elején állnék, valószínűleg ugyanígy csinálnék mindent.

Talán ez a sors, megtapasztalni dolgokat, önerőből, vagy segítséggel, megismerni az elmét, és annak határait, majd mindebből tanulni valamit.

2016. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15-ös,nekem van egy olyan érzésem,hogy a neheze még hátravan...ezt nem programoztad be?:)
2016. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös agykontrollos vagyok. Mindenki programoz, minden ember! A gondolatokkal, a kimondott szavakkal. Van, aki tudatosan-ezek az agykontrollosok- és van aki nem tudatosan bele a vakvilágba, ez meg a többi ember. Az agykontrollos alfa állapotban is programoz, ami 20*,30*,50*-szer hatékonyabb, mint a bétában történő programozás. Hogy mit teremtünk, azt is meg kell tanulni. Pontosan kell fogalmazni, nagyon pontosan. Mert az Univerzum szó szerint vesz mindent. Egyik agykontrollos társam pasit programozott magának. Így szólt :magas, fekete, jóképű, jó egzisztenciával rendelkezik stb. Gondolhatjátok mi történt! Jött is az afroamerikai lovag fehér lovon! Pedig ő fekete hajúra gondolt. De hogy a saját tapasztalatomról is meséljek, legutóbb programoztam új munkát. Amit szeretek csinálni, jó a csapat, fizetés, ne kelljen éjszakázni stb. Meg el tudjam vinni a gyereket előtte az iskolába. Kb. két hét múlva jött is az állás, utólag tudatosult bennem, hogy jé én ezt pontosan megrendeltem! Van benne egy apró szépséghiba, a gyereket valóban el tudom vinni, de délután már érte menni nem. Azt nem vettem bele a szövegembe. De nem gond, van aki elmenjen érte. Úgyhogy körültekintően a kívánságokkal!

Ui: agykontrollal gyógyítani is lehet.

2016. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Gyógyítani is . De van egy könyv amit Domján úr írt, amiben nem zárja ki a lehetőséget, hogy bizony rosszra is lehet használni. Erről nem beszélnek a agykontrollosok . Itt van valahol a link a Gyk-en.
2016. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!