Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Domján László tanfolyamán...

Domján László tanfolyamán vettem részt tavaly és azt mondta, hogy egy férfi 6cm-rel megnövelte a pénisze hosszát illetve megvastagította. Na most én hiszek az agykontrollban de ez elég bizarrnak tűnik. Vélemény?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 21:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az a kb. 5 liter véred elég lenne, és a szíved is bírná! :-)
2017. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem, hogy ilyet mondott volna komolyan (és úgy tudom, nem is tart már egy ideje tanfolyamot).


Az egyik könyvben van egy eset egy alacsony férfiról, aki növelni akart a magasságán. Megkérdezték, miért akar magasabb lenni, majd azt tanácsolták neki, a magasság helyett inkább ezekre a célokra koncentráljon gyakorlás közben (pl. jobban kedvelik a nők, társaságkedvelőbb és magabiztosabb ember stb.) A gondolkodásmódot könnyebb és gyorsabb megváltoztatni, mint a fizikai testedre hatni.

2017. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy mellékhatása van: a világ összes hosszmérő alkalmatossága vele fog nőni majd.
2017. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Az utolso altala megtartott tanfolyamon resztvettem de van olyan ismerosom akit ott ismertem meg es felvette. Ha ideadja megkeresem
2017. jan. 3. 23:58
 15/23 anonim ***** válasza:
tavaly nem is tartott tanfolyamot Domján László.
2017. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Most neztem meg azt hittem 2015ben voltam, de nem. 2014.09.14-en allitottak ki az oklevelet az alaptanfolyam elvegzeserol
2017. jan. 8. 14:01
 17/23 anonim ***** válasza:
A Hétköznapi csodák agykontrollal című könyvben szerepel egy hasonló eset, állítólag 4 centivel növelte meg egy agykontrollos a méretét.
2017. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Dzsingisz válasza:
50%
Agykontrollt mindenkinek!! 4!
2018. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem adok.
2018. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Az agykontroll egy pénzlehúzó átverés. A 90%-a bitosan bullshit az állításainak és magyar hatóságok szégyene, hogy ilyen pénzlehúzó átverést még lehet folytatni büntetés nélkül.

A péniszhosszabítás a legjobb esetben talán fél-1 cm-t ha változtat az eredetin, de ebben is megoszlanak a vélemények.

de ezek fizikai péniszhosszabító gyakorlatok /vagy eszközök miatt van.

A műtétivel lehet látványosabb eredméynt elérni, de az sem melékhatás mentes.

2019. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!