Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Domján László tanfolyamán...

Domján László tanfolyamán vettem részt tavaly és azt mondta, hogy egy férfi 6cm-rel megnövelte a pénisze hosszát illetve megvastagította. Na most én hiszek az agykontrollban de ez elég bizarrnak tűnik. Vélemény?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 21:26
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Innen is látszik, hogy milyen veszélyes ez a folyamat. Én azt programoztam, hogy kisebb legyen, mert mindig nagyon látszott gatyán keresztül és most 2x akkora, mint volt :(
2019. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg működne, akkor nem lenne a plasztikai sebeszeknek munkájuk mert mindenki csak beprogramozna magat hol szepuljon, nagyobbodjon, kisebbedjen, feszesedjen.

En viccen kivul azt tapasztaltam, hogy minel jobban el akartam valamit erni, annal jobban sikerült eltavolodni tőle. Elkezdtem jogazni hogy fittebb hajlekonyabb, egészségesebb legyek, de olyan gyulladasok jottek ki rajtam meg hatfajas, hogy rosszabbul voltam mint elotte. De nem ez az egyetlen, utazas kozben vakbelgyulladas stb. Vonzas törvénye stb. en teljesen elvesztettem a hitem ezekben az alternatív dolgokban. Sokan az utolso remenyukben mennek ilyen tanfolyamokra, rakosak, vagy komoly betegseguj van, azt hallottak, hogy volt aki ott vegzett es gondolati uton meggyogyitotta magat.

2022. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22es


Nagyon nagy különbség van aközött, hogy valamit el akarsz érni, és ahogyan ezt belsőleg megéled.


A céloddal való kapcsolatod, nagyjából ez határozza meg, hogy közelebb kerülsz-e hozzá napról napra, vagy sem


Ez nekem is ismerős, hogy minél jobban akarod annál távolabb kerülsz tőle, de sikerült megértenem a dolgot


Anita Moorjani sztorija volt számomra az ami megértette velem ezt a dolgok, és, hogy miért történnek/történtek velem azok amik történtek

2022. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!