Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez szerelem talán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez szerelem talán?

Figyelt kérdés

A történet itt lenne, próbálom a lényeget kiragadni Nektek. Arra lennék kíváncsi hogy Nektek mi a véleményetek erről az "ügyről", és mit tanácsoltok.Köszi szépen e segítő válaszokat. 18/L


Egy évfolyamtársamról lenne szó.(fiú) Év közben egyszer kétszer találkoztunk majd miután komolyra fordult volna a dolog és Ő akart volna többet a barátságon kívül én elutasítottam,akkor jó döntésnek tartva.


Majd a hónapok múltak és nekem egyre jobban nagy hibának minősül akkor ott kimondott szó...az elutasításom, talán féltem a változástól hogy valami megváltozik vagy nem is tudom.


Szóval én egyre jobban megbántam, és azóta minden nap gondolok Rá,sőt az érdekes az hogy előtte is és mikor bebizonyosodott a tény hogy a másik fél szeretne tőlem többet megijedtem magamat se érve mikor abban reménykedtem hogy talán talán... DE MÉGIS MEGFUTAMODTAM.


Azóta csak kínlódok magamban,hogy it kéne tennem.Szólni vagy hallgatni? Hiszen már nem is keres, nem érdeklem talán már.Ennyi volt és kész, amit én rontottam el. De így utólag kicsit bonyolult lenne elmondani Neki...


Talán érzek iránta valamit? Mit tegyek?



2016. júl. 11. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak meg akart kúrni.
2016. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nem erről van szó, ha nem tudsz értelmes választ írni akkor inkább ne íj semmit 1. válaszoló!
2016. júl. 11. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Túlkomplikálod. Akarod? Ha igen, mondd meg neki, a saját helyzeteden ennél tovább nem tudsz rontani. Még ha barátok lennétek, azt mondanám, igen, de így nem..
2016. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy nálad pár évvel idősebb, de hasonló beállítottságú lánytól kaptam életem legnagyobb lelki pofonját. Nem kell túlkomplikálni! Ha érdekel a fiú, akkor adj esélyt a dolognak! Nem a kezed kérte meg; ha nem megy mégsem, akkor szakítotok, de legalább az esélyt megkapta. És ha folyton azon töprengsz, hogy szerelmes vagy-e már, akkor sosem fogod úgy érezni, hogy igen.
2016. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!