Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tetszik egy férfi, hogyan...

Tetszik egy férfi, hogyan vonzzam be, hogy többször fussunk össze?

Figyelt kérdés
Nem ismerem személyesen, csak utcán szoktuk egymást látni, olyankor szemezünk, de sajnos elég ritkán.
2017. jan. 4. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ird le hogy nez ki hatha en vagyok
2017. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát gondolj mindig arra,hogy az utcán összefuttok
2017. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy korozz egesz nap arra
2017. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet bevonzani senkit. Ez tévedés.
2017. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mielőtt lefekszel fél óráig dörzsöld a tenyered és gondolj rá NAGYON HATÁSOS EZT ÉN TALÁLTAM KI
2017. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pakold ki amid van. Dekoltázs és miniszoknya (ha nem fázol). Engem legalábbis ezzel úgy bevonzanál mint Newton almáját a gravitáció.
2017. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22.02 ne a tudomány mentális alakzatával gondolkodj, mert nem tudsz vele, csak kifele szemlèlődni, elkülöníteni ès elemezni. Nem tudsz így átèlni semmit mert a logikád megakadályozza, vagyis nem tudsz bevonzani semmit ès senkit.
2017. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigyél a kezedben egy csomó kis papírt, vagy valami cuccokat amit szét lehet szórni, és amikor majdnem találkoznátok, ejtsd el "véletlenül", és ő meg majd segít felszedegetni neked. Utána meg akár el is beszélgethetsz vele, te meg vesd be a vonzerődet, ha ő neki is tetszel, meg nem bénáskodja el, elkéri majd a telefonszámodat.
2017. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

képzeld el, hogy összefutottok...

ez az elképzelés valóra válik :)

2017. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csinálj róla egy fényképet és plakátold ki a környéket a fényképpel azzal a felirattal hogy:

*Eltűnt*

20,000Ft annak aki megtalálja

és elhozza ____________címre.

;)

2017. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!