Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha többször...

Mit jelent, ha többször álmodom azt, hogy egy teljesen idegen (mindig más) férfi el akar kapni miközben én az éjszaka közepén az utcán sétálok? Több lent.15/L

Figyelt kérdés

A helyszín mindig a városon belül van a sötétben, éjszaka, alig kivilágított utcákon.

Általában csak egy férfi akar elkapni, egyszer volt, hogy többen is jöttek de akkor világos volt.

Egy átlagos ilyenfajta álom úgy zajlik le, hogy én sétálok a sötét utcán és hallom, hogy valaki követni kezd. Kezdek sietni de ő is kezd sietni. Ilyenkor még nem látom az arcát csak hallom, hogy egyre gyorsabb mozgás van a bokroknál. Én szinte már futok és legtöbbször el tudok menekülni egy olyan helyre, ahol nincs semmi és senki, de egyszer (vagy kétszer) elkaptak. Csak annyit mondott a csávó, hogy "végre megvagy" és betuszkolt egy autóba ahol a hátsó ülésen ültem, középen. A mellettem lévő két ülésen két nagydarab férfi ült. Az nem derült ki, hogy hová visznek, mert felébredtem. Meg voltak kötözve hátul a kezeim és a lábaim is.

Régebben is voltak ilyen álmaim de akkor nem csak én voltam az "áldozat". Volt, hogy fűrészes, maszkos férfi követett minket a nővéremmel és a barátnőjével. Volt, hogy az osztály egy részével menekültünk egy gengszter banda elől.

Kérem csak azok írjanak, akik értenek ehhez. Olyan válaszokat nem szeretnék látni, hogy "csak sok filmet néztél" mert én igenis hiszek abban, hogy az álmok jelentenek valamit.



2015. júl. 18. 19:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
27%
Látok, látok. Azt mondja a varázsgömböm, hogy fordulj pszichológushoz.
2015. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük közreműködésedet, nem kérünk a jó tanácsaidból többé.
2015. júl. 18. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondoltam, hogy az álmod a félelmeidet tükrözi vissza,de aztán szembesültem a fámával ,hogy Te egy 15 éves lány vagy,ami meghatározó tényező,szóval más szempontból kell megközelítenem az álmod..


-Fölös infó..Minek kell feltüntetni? Nem nyomatékosít semmit ._. Én ezt nem értem. -


Egyébként igen ,minden álom jelent valami. Egyik az érzelmeidet,a másik az aznap szerzett információkat dolgozza fel (stb) ..

Ez szubjektív, és lennie kellene annyi önismeretednek,hogy te is tudd ,miből eredeztethetőek . (Félelem,vágy és a többi ..)

2015. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj a korommal?
2015. júl. 18. 21:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam minden dolgot leírni... Hogy utólag ne kelljen visszakérdezgetni.
2015. júl. 18. 21:24
 6/11 Ashes of oblivion ***** válasza:
79%
Egy dolgot tudok ajánlani...lefekvés előtt, mikor már ágyban vagy próbáld meg elképzelni az álmodat minden apró részlettel és kétszer-háromszor játszodd le magadban, aztán ne gondolj rá...ha jól sikerül, akkor álmodban rájössz, hogy Te csak álmodsz és szembe is szállhatsz az üldözőkkel...legelőször a nevét kérdezd meg s azt próbáld meg kiszedni belőle...az ima is segít, de ezt nem mondom, mert nem tudom, hogy vallásos vagy-e és nem akarom lenyomni a torkodon :) Sok Sikert ;)
2015. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy rendes válasz! :-)
2015. júl. 19. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Olvass utána a tudatos álmodásnak, egész könnyen elsajátítható, igazából az előző válaszoló is ezt ajánlja, csak így nem biztos, hogy sikerül rögtön elérned a tudatosságot.
2015. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hiányzik neked egy jó ölelés.
2015. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nat001 válasza:

Kedves Kérdező! :-)

Szerintem ez a vissza térő álom abból ered, ami aznap történik veled.

A tudatalattid dolgozza fel az aznapi eseményeket.

Persze ez a feldolgozás egyáltalán nem hasonlít a napodra.

Mondok egy egyszerű személyes példát, amivel ezt szemléltetni lehet:

Egyszer elmentem egy könyvesboltba olvasni valóért. Felvettem egy könyvet, és elolvastam a tartalmát. Néhány hét múlva a könyv főszereplőjének nevét használtam fel tudatlanul, csak később ugrott be, hogy már láttam ezt a nevet ott. Szóval lényeg, ami lényeg, ez az egy név teljesen "beleégett" az agyam tudat alatti részébe. Ugyan ez történik, ha például valaki elalszik a tv (reklámok) előtt…

A másik elmélet az álomfejtés. Az, hogy mész valahová, de az nem derül ki benne, hogy hová, azt jelenti, hogy elvágysz otthonról. Az, hogy elkapnak, az azt jelenti, hogy valamitől félsz, amit nem tudsz legyőzni. Most nem hiszem, hogy be fog ugrani bármi épkézláb ötlet, hogy mi lehet ez a nagy félelem, mert szerintem valami olyasmi dolog lehet, amit te sem vallasz be magadnak, vagy egyszerűen elnyomod, és nem veszel róla tudomást.

Megoldásnak pedig az álom kontroll olvasgasd szerintem, ez segíteni fog abban, hogy tudatosan álmodj, és írányísd a saját gondolataidat.


Remélem, azért valamennyit tudtam segíteni. :-)

2015. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!