Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kérhetek olyat az Univerzumtól...

Kérhetek olyat az Univerzumtól, hogy valakivel jobbra forduljon a kapcsolatunk? Mit kell tennem, hogyan vonzzam be?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyennel már én is próbálkoztam... Aztán nem, hogy jobb lett, le se sz@r :') Szóval mindenre az univerzum sem képes...
2017. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
27%

Az Univerzummal kifejezetten jó viszonyt ápolok! Kérlek, utalj 25000Ft-ot erre a számlaszámra: 6969696969-696969696969 és az Univerzum szolgálatodra áll

Üdvözlettel: Magdi!

2017. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Persze hogy kérhetsz, miért ne kérhetnél? Mindenki azt kér, amit akar.

Hogy van-e értelme, az már egy másik kérdés. De kérni azért kérhetsz. Bármit!

2017. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a vonzás törvénye miatt, de én is szoktam kérni az Univerzumtól, hogy segítsen és támogasson. Lehet csak a saját magam megerősítéseképpen.
2017. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, mint az önbizalomhiányos szègyenlős szűz kisfiú álmodozása a szexről egy csinos nővel..

Amikor ott a lehetősèg inkább nemet mond ès úgy èrzi jobb neki, ha szűz. Fèl a p##citól pedig vágyik rá. Szóval kèrhetsz (de hiába) bármit, ha cserèbe nem mersz mindent elengedni. Aztán mondhatod, hogy mekkora hülyesèg ez az egèsz.

2017. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Kérhetsz!

Az Univerzum csak arra vár, hogy a kérők kivánságait teljesítse!

Egy kérés, amit az Univerzum nem hajlandó teljesíteni:

"Az én kertemet süsse a Nap, a szomszédokét verje a jég!"

2017. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérő-Kérdező! Azzal a "valakivel" próbáld megbeszélni, hogy szeretnéd, hogy jobb legyen a kapcsolatotok.

Üdvözlettel:

Dr.Univerzum

2017. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kiterítem a kártyáimat...hmm ,ma az univerzum nem válaszol...
2017. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
persze hogy kérhetsz, csak amikor megkapod a lehetőséget-alkalmat rá, hogy jobbra fordítsd, tegyél érte... azt ne várd, hogy mindent elintéz helyetted és semmit sem kell tenned érte :)
2017. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy cselekszek, csak szeretnék valamilyen helyzetet kérni, hogy ezt véghez tudjam vinni! :)
2017. márc. 24. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!