Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha elértem valamit a vonzás...

Ha elértem valamit a vonzás törvényével amitől féltem, akkor vissza is fordíthatom?

Figyelt kérdés
Ha valamitől tartottam ezért állandóan arra gondoltam, és teljesült, akkor ha hiszek az ellenkezojeben (tehát abban, amit valójában szeretnék), akkor a folyamat visszafordítható? Akár évek után is?
2016. júl. 19. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Igen!

Az agy úgy működik, mint egy nyomkövető mechanizmus, amire gondolsz, amit hiszel, abba az irányba kezd el működni, dolgozni.


Viszont úgy tekints rá, mintha egy tőled független, önálló lény lenne: vagyis ha eddig jobbra akartál menni, és mentél is, utána elhatározod, hogy ettől kezdve balra mégy, az agy először felülbírál: minek mennél balra, ha eddig jobbra mentél, és az "új infót" kidobja, figyelmen kívül hagyja!


Csak ha már kellő ideig ismét és ismét a balra megyünk jelszót adod be neki, akkor mondja azt, hogy: ha ennyire akarod, nem bánom, menjünk balra.


Ha ezzel tisztában vagy, akkor tudd: előbb-utóbb úgyis megfordulnak az események, ha kellő kitartással mondogatod, hajtogatod a célodat, és ha az agynak ezzel a fajta működésével tisztában vagy, hidd is el, hogy előbb-utóbb elfogadja az új infót, és az életed a továbbiakban abba az irányba fog haladni.

2016. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%

A sok áltudományos ezós maszlag helyett, én mondok neked egy sokkal egyszerűbb és jobb megoldást, ami a vonzás "törvényével" ellentétben, valóban működik:


TEGYÉL ellene.

2016. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Harag, részrehajlás és káröröm nélkül:

ha állandóan valami nem kivánatosra gondoltál, miközben hiszel a vonzás törvényében, ezzel beteljesült, akkor meg is érdemled!

Ha hiszel a vonzás törvénye nevű hókuszpókban, miért nem arra gondolsz állandóan, aminek szeretnéd bekövetkeztét?

.

Javaslom, vegyél példát naccságos Rákóczi fejedelemről, neki megjött az Esze! (Sok-sok talpassal...)

2016. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Es ezt hogy csinaljatok?? En nagyon onmarcangolo idegbetegge valtam a parkapcaolatomban. Ha leejtek egy kanalat, barmit de BARMIT szet tudnek annak pillanataban torni,verni!!! Az esetek 90% - ban igy is teszek. Reaadasul az egeszsegi allapaotom is romlik. Hajhullas,vizelet tartasi gondok, megereszkedett arc. Meg csak 31 eves no vagyok. Mit tegyek??
2016. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak, aki beteg a kapcsolatában, tanácsolom, hogy szálljon ki a kapcsolatból. De szerintem ő is tudja, hogy ez a megoldás.
2016. szept. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves Kati 53. Tisztaban vagyok a valaszoddal. Asszem tars fuggo vagyok, mindaddig, amig meg nem tudom hogy megcsalt. Onnastol kezdve iszok a sarga foldig nap mint nap. Miylen orvos segithet? A magan orvos, nekem erre penzem nincs :( Baratno? Az sincs, rament a pasimra.. Szulo, testver? Abszolut nem "olyan" a kapcsolatunk... Nincs kivel beszelni... Borzalmas..
2017. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!