Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Titok? Irányítható az életünk...

Titok? Irányítható az életünk gondolatokkal? HA igen, nem vezetne ez katasztrófához? Véleményeket és ellenvéleményeket is szeretnék.

Figyelt kérdés
Személyszerint kételkedem ebben. Persze fontos a pozitív hozzáállás, és segíthet is, de nem vagyok hajlandó elhinni hogy ha erősen az ötöslottó nyerőszámaira godnolok akkor megkapom őket. Erre több, csak a józan észből merített példát is fel tudok hozni: 1. le merem fogadni hogy az etiop kisgyermek egész lényében vágyik, godnol egy kiadós ebédre, mégis éhenhal. 2. HA valóban így működne ezt nem hoznák a tudomásunkra, hiszen ebből katasztrófa születhet. A legtöbben megtanulják kezelni a dolgot akkor mi lesz belőle? józsi anarchizmust akar Pista meg diktatúrát, mi lesz az eredmény? Vagy ekkorában nem működik? akkor mégis hol a határ?
2010. máj. 12. 17:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
nem élek ilyenekkel, ha kövérnek látom magam kimegyek futni, és ha elget futok azon felül is fogyni fogok hogy elhitetem magammal hogy fogytam. a titokban feldolgozott technikk pedig korántsem újkeletűek, nem most születtek meg, csak msot próbálnak belőle hasznot húzni. az etiop kisgyerek pedig példa volt, lehet hogy éppen hozzá nem jut el a dolog, de példálozhatok mással is.
2010. nov. 15. 21:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!