Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Titok? Irányítható az életünk...

Titok? Irányítható az életünk gondolatokkal? HA igen, nem vezetne ez katasztrófához? Véleményeket és ellenvéleményeket is szeretnék.

Figyelt kérdés
Személyszerint kételkedem ebben. Persze fontos a pozitív hozzáállás, és segíthet is, de nem vagyok hajlandó elhinni hogy ha erősen az ötöslottó nyerőszámaira godnolok akkor megkapom őket. Erre több, csak a józan észből merített példát is fel tudok hozni: 1. le merem fogadni hogy az etiop kisgyermek egész lényében vágyik, godnol egy kiadós ebédre, mégis éhenhal. 2. HA valóban így működne ezt nem hoznák a tudomásunkra, hiszen ebből katasztrófa születhet. A legtöbben megtanulják kezelni a dolgot akkor mi lesz belőle? józsi anarchizmust akar Pista meg diktatúrát, mi lesz az eredmény? Vagy ekkorában nem működik? akkor mégis hol a határ?
2010. máj. 12. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan tartsatok örültnek. Én is annak tartom magamat.

De amit elképzelek az úgy is lesz. Ha én azt szertném, hogy vegyenek meg egy telefont a szüleim akkor megveszik. Anélkül, hogy én bármí utalás is tennék. Vagy: elképzelem,, hogy nem írjuk meg a kémia dogát mert a tanár anya megbetegedett. Mivel jön be oszifő? A mai kémia óra elmarad mivel a tanárnő anya sulyos beteg...

Ami furi, hogy kell egy adott vágyakozási szint. Szóval ha csak úgy szertnék valamit akkor nem biztos, hogy megkapom, de ha eléggé erősen szertném akkor beteljesül. Persze van amikor nem pont úgy alakul ahyogyan én szertném, de a vége ugyan az lesz... Csak at a gond, hogy nekem is pontosan úgy kel cselekednem ahogyan azt elterveztem. ÍÉs ez néha eléggé sokat ki fesz az emberből.

2010. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Mikor én megnéztem a Titok című filmet és elolvastam a könyvet visszatekintve az addigi életemre rájöttem hogy tényleg úgy alakult a sorsom ahogyan szerettem volna. Mivel nagyon vágytam a dolgokra egyszercsak megtörténtek. Azóta sem eröltetem jobban a dolgokat, egyszerűen csak szeretnék valamit és idővel teljesül...
2010. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tőletek hallottam erről először, ezen az oldalon.

Illetve már régen hallottam, vigyázni kell, hogy az ember mit kíván, teljesülhet.

Megrendeltem a könyvet, ma hozták.


Ha ez igaz, valóban félelmetes.

Visszagondolva az eddigiekre, valóban működik. Beleértve a félelmeket is..

2010. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Rosszul értelmezed a titok alkalmazását.

Nem arról van szó, hogy amire nagyon vágysz azt megkapod, sőt még az sem elég ha csak pozitívan gondolkodsz.


Az egészben az a lényeg, hogy elhiszed, hogy amit szeretnél az már meg is van. Beleéled magadat, és úgy teszel teljes beleéléssel mintha meglenne.


Ha elhiszed, akkor nem fog érdekelni az idő sem, ami szükséges ahhoz hogy tényleg megkapd a valóságban is. Aki kételkedik, az egyre távolabb és távolabb kerül a sikertől.Éppen ezért nem jön be sokaknak a dolog.


Nálam se működik, de konkrétan meg se próbáltam. Általában minden ember az időnél szúrja el az egészet. Túl hamar akarja, ha nem kapja meg akkor feladja, vagy ha kudarc éri akkor negatív irányba fordítja a dolgokat, és megint nem lesz belőle semmi.

Tehát mivel én sem vagyok az optimizmus királya, ezért csak annyit mondok, hogy nem könnyű, de lehet a titokkal próbálkozni. :)

2010. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mindent gondolatok irányítanak nem?
2010. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én értem hogy hogy kéne elképzelni, őszintén megsem próbáltam, és valóban kételkedem benne, nem vagyok az az erős akaratú típus, de a kérdésemben nem ez a lényeg... A lényeg ott van hogy ha valóban ennyiből áll a siker az nem veszélyes kicsit? És azt sem értem hogy hol lehetne meghúzni azt a bizonyos határt... mert vannak dolgok amik nem léteznek (direkt nem írok példát mert jönnének a támadások) és azokat hiába képzelem én el teljes erőmből no.

Szóval nem értem:)

2010. máj. 12. 18:19
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha kételkedsz nem sikerül, ennyi, ez nagyon egyszerű.

És igen, veszélyes is lehet, ha valaki úgy tudná alkalmazni.


Csak a negatív megvalósításokkal az a baj, hogy a rosszakaró saját magát is tönkreteszi vele. Igazi boldogságot, soha senki nem fog elérni azzal hogy valaki másnak rosszat akar.

2010. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem működik a dolog, de azért szabályozva van, hogy ne lehessen rossz, akár mások számára ártalmas dolgot akarni.
2010. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ha kételkedek nem jön össze. nem is próbálkozom.

NEm feltétlen arra gondoltam a veszélyessel hogy másnak rosszat akar valaki, de ütközhetnek a vágyak, és elsülhet rosszul. Bár én alapból ennyire tételesen ezt nem vagyok hajlandó elfogadni, nekem túl sok az ami belemagyarázás. A másik persze az idő ahogy írta valaki: bodlog akarok lenni, 80évesen az leszek, hát köszönöm szépen- nem állítanám biztosra hogy ez a titok miatt lenne.

2010. máj. 12. 19:13
 10/21 anonim ***** válasza:

A boldogságot nem görcsösen kell keresni, meg akarni.

A pesszimista hozzáállás a dolgokhoz pedig alapjaiban véve rossz irányba visznek.

2010. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!