Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Titok? Irányítható az életünk...

Titok? Irányítható az életünk gondolatokkal? HA igen, nem vezetne ez katasztrófához? Véleményeket és ellenvéleményeket is szeretnék.

Figyelt kérdés
Személyszerint kételkedem ebben. Persze fontos a pozitív hozzáállás, és segíthet is, de nem vagyok hajlandó elhinni hogy ha erősen az ötöslottó nyerőszámaira godnolok akkor megkapom őket. Erre több, csak a józan észből merített példát is fel tudok hozni: 1. le merem fogadni hogy az etiop kisgyermek egész lényében vágyik, godnol egy kiadós ebédre, mégis éhenhal. 2. HA valóban így működne ezt nem hoznák a tudomásunkra, hiszen ebből katasztrófa születhet. A legtöbben megtanulják kezelni a dolgot akkor mi lesz belőle? józsi anarchizmust akar Pista meg diktatúrát, mi lesz az eredmény? Vagy ekkorában nem működik? akkor mégis hol a határ?
2010. máj. 12. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
hagyd magad vitetni a folyóval és az út végén legyen ott a kitűzött cél, azt Te teremted meg magadnak hogy mi legyen az. Csak mi lenne ha...tedd fel magadnak a kérdést, soha nem követelj.
2010. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Sziasztok!

Velem az a baj,hogy néha hiába képzelem el,annyira földhözragadt vagyok,és nem tudom,hogyan csináljam....Nagyon hiszek benne,mivel én is rádöbbentem,amikor megismertem a Titok könyvet,filmet,hogy soksoksokmindent én okoztam,én akartam.Félelmetes dolgokra döbbentem rá,és nem tudom,hogy csináltam.Én viszont úgy érzem,akarattal nem lehet befolyásolni...legalábbis nem tudok...hiába néztem a vágyvideókat,szeretném is a dolgokat...NEM TUDOM ELHINNI,HOGY AZ A DOLOG AZ ENYÉM.Szerintem itt rekedek meg ez ügyben!

Szép napot mindenkinek!

2010. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Igen, a visszájára is elsülhet, ezért kell nagyon megfontolni, hogy mit kívánsz és hogyan.


Másnak nem szabad rosszat kívánni, mert azt úgyis magadhoz fogod vonzani és te kapod meg.


Arra is oda kell figyelni, hogy az univerzum nem ismeri a szavakat és főleg nem a nem szót.


Tehát ha vékony szeretnél lenni, nem szabad arra gondolni, hogy nem akarsz kövér lenni, mert akkor kövér leszel.


A célt pedig az különbözteti meg a vágyaktól, hogy mindig kell egy határidőt szabni. Akkor válig megoldandó céllá.


Én néhány hónapja a jún.1-re programoztam egy dolgot és ez a dolog sikerült és mit gondolsz milyen dátummal? Jún.1-re összejött. De gyakran hamarabb is megvalósulnak ezek a dolgok.

2010. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Van a személyiségünknek egy része, ami nem hisz abban, hogy elég csak akarni vmit és az teljesül (ez mindenkiben benne van, belénk nevelik, megtanuljuk). Ez akadályozza meg, hogy mindenkinek csak úgy valóra váljanak a vágyai. A Titok egy mód a kijátszására.
2010. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom. Mindig attól féltem hogy megbukok a vizsgáimon, ehhez képest sikerültek eddig. Csak belemagyarázzák
2010. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam a könyvet, de az biztos, hogy nagyon fontos a pozitív gondolkozás, ha el akarunk érni valamit.

Mondjuk elegem van már ebből az országból, az emberekből stb. és azt mondom, hogy jövő ilyenkor már Bora Borán leszek...nem csak annyiból fog állni, hogy nem gondolok arra, hogy talán mégse jön össze, hanem valóban vágynom is kell erre a dologra, fel kell spanolni magamat, és elhinni, hogy ez így lesz, és persze fel kell ismerni a lehetőségeket, amik majd elvezetnek a célhoz.

2010. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
hát szerintem más dolog vágyni rá meg más tényleg elhinni..az etióp kisgyerek és pistike csak vágyik rá...aki meg ért hozzá az el is hiszi csakhogy ők kevesen vannak, úgyhogy ebből nem lesz káosz
2010. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az etióp kisgyerek nem a finom ebédre gondol (nem is tudja mi az) hanem arra, hogy éhes. Ha Józsi anarchizmust akar, akkor majd úgy viselkedik, mint egy anarchista. Pista meg majd úgy, mint egy diktátor. Így Józsi boldog lesz, hogy harcolhat egy rohadt diktátor ellen, Pista meg boldog lesz, hogy lezúzhat egy rohadt anarchistát. Így mindketten megkapják, amit akarnak, mindkettő boldog, mi kell még? Csak az etióp kisgyerek hal éhen, de ővele meg úgyse foglalkozik senki, se Jóska, se Pista. :(
2010. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
de érted ha elvileg én képes vagyok erre a gondolkodásra akkor az etiop kisgyerek is... vagy mi ez a felsőbbrendűségi érzés hogy náluk ez nem működhet? ha működik akkor mindenhol. de nem működhet mindenhol, mert alapvető példával élve : pénz. nem terem attól több pénz mert akarjuk, nem lehetséges.
2010. nov. 14. 17:44
 20/21 anonim ***** válasza:

működhet, csak az van, hogy az etióp kisgyereknek senki nem mondta hogy így is lehet...már évek óta azt a gondolkodásmódot látja a törzsétől, ami az éhség körül forog, ebből nem lesz pozitív...

most vallad sak be, te használnád a titkot, vagy pozitívan gondolkodnál (pl nem azt mondod h kövér vagyok, hanem hogy napról napra szebb)..csinálnád ezt ha nincs atitok c könyv? mert sztem nem.

2010. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!