Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek milyen magas...

Szerintetek milyen magas leszek? Mennyit nőhetek még? Valami módszer hogy nöjjek?

Figyelt kérdés
13 èves vagyok. Nyár végen 14. 168 cm -170 között vagyok. 12 évesen jött meg. Anyum 173 . Apum 174 .

2017. ápr. 11. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A fiúk asszem 20 és 21 éves korig nőnek, de hogy a lányok is azt nem tudom. 🤔 Valószínűleg ők is vagy nem t'om. A leggyakoribb magasság változás 15 és 16 év között tehető szóval még valószínűleg nőni fogsz +10 centit, viszont halottam már olyasmit is, hogy valaki megáll a növekedésbem egy bizonyos kor után.
2017. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyébként 176 és 180 fogsz nőni "valószínűleg,", mert hát a 15-16 év után maximum 1-2 centi növekedés várható, mivel az epifízisfugák max 17-18 éves korig zárulnak a fiúknál, de a lányoknál nem tudom. Egy növekedési módszert ismerek ezek pedig a növekedési hormonok, de nem hiszem, hogy csak úgy adnának neked. :D
2017. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Blondie.W ***** válasza:
13 éves korom óta 163 cm vagyok. :D 19/L
2017. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
48%
Ha sokat nyújtasz lehet segít valamennyit.
2017. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Blondie.W

Valószínűleg megálltál a növekedésben. Látod, ha akkor dokihoz mentél volna 13 évesen (mármint nem felesegul) most magasabb lennél, mert adtak volna neked növekedési hormont és akár 164-165 is lehetnél. Most perszeg nem éred el a polcot. 😏 Én 66 éves vagyok és már összefele megyek, de amikor fiatal voltam akkor 186-188 között. Most nem tudom mennyi vagyok, mert elromlott a mérőszalagom. Az unokák elrontották.

2017. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez sok mindentol fugg. Inkabb az a kerdes kire hasonlitasz jobban, szoval a genektol is fugg. A szuleim 175-180 cm kozott vannak, (most pontosan nem tudom). En 195-197cm kozott vagyok. Valakitol orokoltem a magassagot. Az az lehet anyud, vagy apud felol vannak/ voltak magassab csaladtagok is. Inkabb a genektol fugg. Modszerol nem tudok, talan kosar ? Nem tudom mennyit segitene :(
2017. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 Te egy gólem vagy? 😱 Egyébként az öröklés csak annyiban függ össze, hogy a növekedési ütem genetikailag kódolt. Azaz a magas szülőknél nagy esélye van, hogy a gyerek is az lesz, viszont a jelentősen különböző testmagasságú szülők esetén már nem lehet megmondani. Mellesleg vannak örökletes betegségek kromoszóma rendellenességek, amik befolyásolják a növekedést. Ha te tényleg olyan magas vagy valószínűleg valamilyen növekedési hormon rendellenesség miatt nem az öröklés miatt, mert hát gondolom nem fogadtak örökbe és nem kosarasak a valódi szüleid? 😁
2017. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem miért van ebbe a kategoriába. Igaz, normálisabb kérdés mint a többi, de semmi ezo nincs benne:D:)


Amugy a válaszolonak üzenem hogy minden a géneken múllik:):D

2017. ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#7 Igazabol nem is erdekel marmint nem tudom, hogy lehetseges ez. Nem fogadtak orokbe :D.
2017. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9

Csináltatok DNS- vizsgálatot?

2017. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!