Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Jelenleg 23 éves férfi vagyok,...

Jelenleg 23 éves férfi vagyok,176 cm magas és 92 kg. Milyen hatásos módszer van fogyni?

Figyelt kérdés

Munkámból kifolyólag napi 8órát talpon vagyok séta/gyors séta. (3 műszakban dolgozom) Mire haza érek a munkámból elég fáradt vagyok sajnos.

Nem tudom hogy kezdjek el fogyni. Pl sokan mondják, hogy este 6 után ne egyek, stb. De 3 műszakos munkarendben elég nehézkes megoldani.


Valami ötlet? Volt/ van valakinek tapasztalata?


2017. márc. 5. 21:06
 1/5 anonim válasza:
üdv, priviben írtam neked. :)
2017. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igy semmit, ebben a mondatban van kapásból 3 kifogás...

Az este 6 utáni étkezést bután fogod fel. Lefekvés elöt kb 3-4 óra... számold ki mikor fekszel le, és számold vissza...

Kezdj el sportolni... igen tudom 3 műszak fárasztó bla bla bla.... ha tényleg szerwtnéd elkezded... aztán megfigyelheted magadon, hogy kb 2 hét után nem tudsz leállni...


Igy voltam én is 2 éve... de lehatároztam magam elkezdtem futni, és bicózni... fogyni nem fogytam mert étkezésen nem változtattam, de nem is híztam, és jól érzem magam...

A lényeg hogy az elején ne add fel...

Én anno csináltam videónaplót... most jó visszanézni hogy hol voltam és hova jutottam.

2017. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 maffiafia válasza:
Kalória számlálás. Vegyél egy konyhai mérleget, és látogasd meg ezt az oldalt [link] A lényeg, hogy ne akarj mindent rögtön leadni, ha csak napi pár száz kalóriával viszel be kevesebbet, idővel mined fölösleg le megy.
2017. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozom, 8 órában menni kell a gépeim között, sajnos műszak végére hulla vagyok. Napi 7-8 km-t tuti sétálok. Ennyi mozgás elég lehet egy nap? Ez kb mennyi kalóriát éget el?
2017. márc. 14. 22:30
 5/5 anonim válasza:
mozgás, diéta
2017. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!