Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A meditáció pontosan mire jó?

A meditáció pontosan mire jó?

Figyelt kérdés
(Nem tudom hogy jó témába tettem e) nem arra gondolok hogy harmónikusabb lesz tőle az élet, hanem a meditációval lehet valamit fejleszteni? Ha igen mit? A bizonyos hatodik érzéket hogyan kell értelmezni? Pontosan mit tud az? Mit lehet elérni hosszú távú meditációs gyakorlatokkal? (Troll válasszokat nem kérek)

2017. ápr. 24. 14:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
A meditáció pontosan arra jó, hogy megismerd önmagad. Nem azt a személyt, akiről véleményt alkottál, és a tükörben látod. Hanem a valódi önmagad, azt a valamit, vagy valakit, aki a fejedben figyeli, hogy milyen gondolatok "futnak". A csendes szemlélőt, aki úgy látja a dolgokat, ahogyan azok vannak, nem hoz döntést arról, hogy valami jó, vagy rossz, hideg, vagy meleg, rövid, vagy hosszú. A meditáció végső célja, hogy elérd a buddha állapotot. Szerintem.
2017. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!