Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vissza tudom szerezni? Ilyenko...

Vissza tudom szerezni? Ilyenkor beválik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy lassan egy eves kapcsolatban vagyok benne. Emlékszem amikor még nem is voltunk együtt, akkor 1-2 hónapig legálabb folyamatosan arra gondoltam, hogy mi összejövünk, és szeretni fog, hogy mire az első randira sor került, egyértelmű volt, hogy ez működni fog köztünk. (200 km-re lakik tőlem, ezért csak hétvégénte találkozunk) Igy tehát összejöttünk, es szerencsére nagyon jó, harmonikus kapcsolatunk lett. Azonban úgy egy hónappal ezelőtt történt egy 'tores', ami miatt nagyjából zatonyra futott a dolog. Még csak nem is egy vita vagy hasonló, csupán egy félreértés miatt le kellett mondani a közös programot. Nos tehát a helyzet igy all, hogy párom konkrétan megmondta, hogy mar nem szerelmes. Csak szeret. En viszont rajongok érte, es megőrülök a helyzettől. Nem szakítottunk mert adni szeretnénk meg egy esélyt ennek. Ha elég kitartóan mantralom, hogy minden olyan mint ezelőtt es szerelmesek vagyunk, akkor még valóra valhat?



#szerelem #mamtra
2017. máj. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Tistázzátok azt a' félre értéset ,figyelj az önkifejezísre.

Vonzogassál ,rugjatok be szerelmes lesz az a' lejány belíd újra ! Azt csókólgast ,meg szeretkezetek meg mitudom ín !

Sikerűlni fog fiú !!!

2017. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2017. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 thoomas26 ***** válasza:
100%

Kevés eséllyel hathatsz rá csupán mantrázással. Legfeljebb magad hiszed el egy idő után, s neked ettől egy szubjektív érzeted lesz, hogy minden oké, de az objektív, tényleges valóság sajnos nem biztos, hogy a kedvedre fog változni.

Az az igazság, hogy ameddig érdemes, lehet próbálkozni és esélyt adni a kapcsolatotoknak. Viszont érdemes elgondolkozni azon, hogy ő neki elég volt egy félreértés, s már nem is akar téged igazán. Tehát érdemes-e, kell-e így erőltetni a dolgot? Mások érzelmeit, ha lehet is, nem érdemes manipulálni a saját kedved szerint, ezt döntse el ő. Ha már nem szeret úgy, ahogyan kellene, ha már az ő számára nem te vagy az igazi, akkor ennek oka van, és akkor bármennyire is nehéz neked, nem érdemes erőltetni a dolgot.

2017. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye nem mindig működik.

PL kvantumfizikában nem sokra mész a klasszikus fizikával

2017. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagy a megfelelő tudatszinten. "Isten szemè(vel) mind egyformák vagyunk". Nem vagyok vallásos de szoros kapcsolatban van ez a mondat azzal a szintel amit el kívánsz èrni.
2017. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!