Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye. Ki hogy...

Vonzás törvénye. Ki hogy alkalmazza/alkalmazta, hogy sikerült? Hitetlenek kattintsanak tovább

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ezzel kapcsolatos téma kering az interneten. Viszont eddig engem ez nem érdekelt, mostanáig. A párommal 2 hónapja szakítottam, ( 5 év után ) mert nagyon sokat veszekedtünk. Most egy 2-3 hete ismét elkezdtünk beszélgetni, illetve 2x már együtt is aludtunk, szeretjük egymást, csak félünk, hogy ha kibékülünk, újra ugyanaz lesz mint régen, a folytonos veszekedés a semmin. Viszont szeretném ha újra egy pár lennénk, amit ő is akarna, ha tudná, hogy más lesz. Valakinek tapasztalat? Hogy kezdjek ehhez hozzá, ha az univerzum segítségét szeretném kérni? Kérem az okoskodó és "jajjjezdehülye" és hasonló kommentelők kíméljenek. 23/L

2017. febr. 15. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nezz nézz olvass olvass... TOVÁBB KATTINT....
2017. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

a vonzás törvénye nem "két ember vonzalmáról" szól...

boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatot szeretnétek? felejtsétek el a féltékenykedést, a másik birtoklási vágyát, legyetek őszinték egymáshoz, egyszerűen szeressétek egymást minden olyan megkötés nélkül ami a másik számára zavaró-fájdalmas-kiábrándító...

2017. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a' vonzás volt #2 csak úgy mobdom ,de amúgy hasznos! A' vonzás egy fajta szugeráció ,aminek a' telepátiához van részben köze . Ha eseményt vonzása meg nemtudom ,hogy van .


Kijózanodtam végre; háromnegyed liter erős házi almabort bort ittam meg a' főldōn fetrengtem tőle nagyob jó volt! Van még másfél liter. De nem fogom meginni ,elrakom azt megiszom a' Martinnal ,ha lesz akkorra csajom ő is velünk iszik ,mikór megnyitom a' Határtetői Borászatot . Holnap viszek neki egy kicsit ,Martinnak .

2017. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%

Párkapcsolatokat így nem tudsz szerezni.


Ez nem egy varázslat, egy bűbáj.


Ez arról szól, hogy aki boldog és hisz a jóban, és pozitív, annak sikerül minden, aki meg nem annak nem.


De felteszem a kérdést:


Aki a padlón van, az hogy tudna pozitívan gondolkodni?

Akármennyire is nem foglalkozol vele, legbelül a rosszra gondolsz, ami pont ezt a történetet élteti.


Szerinted, hogy lett az a szólás-mondás, hogy a szegény embert még az ág is húzza?


Annyiszor kipróbáltam már!!!!


Volt hogy nem jelentett 5-10-50 vagy akár több ezer, de tényleg.


Vettem egy sorsjegyet, vagy akármit, és csak úgy flegmán lekapartam aztán nyertem sok ezret. (nem lettem kő gazdag)


De volt olyan időszakom is, amikor 1000 forint is élet-halál kérdése volt, és akkor bármennyire is koncentráltam a jóra, semmi nem sikerült.


Mert legbelül bennem volt a félsz, a kilátástalanság.


Akik dús gazdagok, azok sza....nak bele mindenbe, azok ha 1 millióval mennek akkor sem méri be őket a traffipax, míg a csóró attól parázik, hogy nehogy egy picivel is többel menjen, mert meg fogják büntetni, és így is lesz.


A pénzesek lenézik a csórókat, mert az Ő véleményük szerint a szegények nem tudnak befektetni, félretenni. De az agyhalott fejükkel nem gondolkodnak, hogy ez nem így működik.


Kib....ott könnyű úgy befektetni, jóra gondolni, ha a háttérben ott van sok 10 vagy 100 millió, és extra nehéz úgy, hogy talán az utolsó 2-3 ezresed fekteted be akármibe is, és tudod, hogy ja talán holnap nem fogok enni, talán holnap után az utcára kerülök.



Kedves Kérdező!


Én már megtapasztaltam mindkét oldalt, és biztosra mondom, hogy a legeslegbelső gondolatok a fontosak.


Hiába mondogatod magadnak, hogy: megkapom az állást, megkapom az állást, megkapom az állást, miközben legbelül attól félsz, hogy jaj ha nem kapom meg az állást, akkor holnap árverezik a házunkat.


És a gazdagok?

Megkapom az állást, megkapom az állást, megkapom az állást.

És ha nem? Kit érdekel? Így is úgy is dől hozzám a lé.

És ő fogja megkapni az állást.

2017. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor írok én is, hogy kapj választ is.

A vonzás törvényét sok mindenre lehet használni, de alapvetően ha a kapcsolatodon szeretnél javítani, akkor tulajdonképpen magadon kell dolgoznod. A másik emberrel nem tudsz mit csinálni, hiszen nem bújhatsz belé. Viszont ha hálás vagy a kapcsolatért, keresed benne s legjobb tulajdonságait és szereted őt, akkor ezeket a dolgokat is fogod visszakapni. Az tényleg igaz, hogy a félelmeidről a szeretetre kell átfókuszálnod, mert amire többet gondolsz, az lesz a mérvadó abban, hogy milyen eredményeket vonzol. Az is igaz, hogy a tudatalattid nagyon erős, és befolyásolja a dolgokat, de ehhez pedig az érzelmeid nyújtanak segítséget: ha rosszul érzed magad, akkor valahol negatív gondolatok vannak benned, viszont ha jól, akkor pozitívak. Szóval összességében érezd magad jól és szeress!

2017. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
90-es IQ felett senki nem hisz ilyen baromságokban, mint a "vonzás törvénye".
2017. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akik adatraktárnak használják az agyukat azok biztos nem mert tudományos elvek alapján gondolkodnak. A fizikai törvènyekbe nem illenek bele a szellemi törvènyek, hanem párhuzamosak.

Eladták mègegyszer vonzás törvènye nèven, a legalapvetőbb hatást. Hívhatnánk a koncentráció törvènyènek is. Amire fókuszálsz azt tapasztalod. Amire gyakran fókuszálsz az szokásoddá válik majd állandósul. Ha arra figyelsz, hogy nincs pènzed, ezt idèzteted elő magaddal ès a világgal. Ha arra fókuszálsz, milyen jó èrzès egy száguldó autóban ülni amiben dübörgő zene szól, akkor elöbb utóbb benne találod magad. Ha arra figyelsz, hogy magányos vagy, akkor minden erőddel ezèrt teszel. Èn arra figyelek, hogy kellemes az èlet ès mindent megad amire èpp szüksègem vab. Èlvezem. Ezt tapasztalom.

2017. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!