Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Pszichikus vizsgálat agykontro...

Pszichikus vizsgálat agykontrollal?

Figyelt kérdés
Valaki, aki jártas a pszichikus vizsgálatban, és hajlandó lenne segíteni nekem, megvizsgálna egy adott személyt? Az adatokat privátban adnám meg. Köszönöm előre is.

2017. máj. 29. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
na ez már tényleg elmebaj szint.
2017. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Az agykontroll veszélyes. Ne menj bele. Találkoztam aki kórházba került miatta.
2017. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Olyannal találkoztál esetleg, aki nem agykontrollozott, és kórházba került?

2017. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szalai Enikő 1985 válasza:
Tanultam agykontrollt. Én megvizsgálom neked, ha akarod gyógyítást is elkezdem. :) Egyébként egyet értek az előttem szólóval tényleg veszélyes, bár ott azt tanítják hogy rosszra nem fordítható, én tapasztaltam, hogy de fordítható. Nagyon súlyosan lehet befolyásolni embereket állatokat és növényeket is. Ha valaki rossz szándékú, akkor tud rosszat is okozni ha akar.
2017. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ne tévelyegjetek szeretett atyámfiai! Minden jó adomány és tökéletes ajándék felülről való, és a világosságok Atyjától száll alá, akinél nincs változás, vagy változásnak árnyéka"


A gyógyulást ne az agykontroll-lal akard elérni, kérlek.Szabadulj meg ettől,és inkább bízd a gyógyítást Istenre.

Imádkozz a gyógyulásért, jó orvosokért, akik segíthetnek. és Isten, ha akaratával egyezik, gyógyítani fog. :)


Az agykontroll...

Az egyszerű meditációknak a továbbfejlesztésével jelentek meg a különböző személyiség-fejlesztő tréningek, és egyéb, már nem csak passzív, hanem aktív meditációt is alkalmazó, ún. pszichotechnikák.


Ezek arzenálja vár minket Budapesten is, pl. Silva-féle agykontroll, pozitív elme tudománya, különböző tudattágító és valláspótló módszerek (tudatalatti vallás), Ron Hubbard dianetikája (szcientológia), amiről sokat lehet hallani. A kiindulási alap a hinduizmus önmegváltó módszere, a jóga. A hatáson mit sem változtat, ha valaki az eredeti tartalmát nem ismeri, vagy nem hisz benne. Ha valaki ezt valaki gyakorolni kezdi, idegen szellemvilágnak nyit kaput magában.

2017. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!