Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kinek milyen tapasztalata van...

Cultist kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van agykontrollal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok,de már vannak dolgok amik mennek,és az lenne a kérdésem,hogy pontosan mi mindent lehet csinálni agykontrollal?

2017. febr. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelohasztani, de pozitív gondolkodással a mély terápiás blokkok és elakadások nem megváltoztathatók, maximum enyhíthetők némileg, de ugyanúgy hatással lesznek rád.


Elhiszem, hogy lehet általa eredményeket elérni, de nem hiszem, hogy mindenkinek működik. És tudod miért nem? Mert ha segítene a pozitív gondolkodás, akkor nem az 1900-as években jöttek volna erre rá, és nem szenvedne ennyi ember a Földön problémákkal, miközben évezredek óta van fejlett értelmes civilizáció.

2017. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet gyógyítani vele
2017. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon messzire el lehet ezzel az egyszerű módszerrel jutni.


A kulcs az hogy szokást építesz-e belőle és élénken tartod-e?


több százezren megcsinálták már a tanfolyamot, de szerintem csak néhány százaléka használja is amit tanult.


A legfontosabb hogy legyél kitartó és építs szokást!

Minden jót kívánok neked!

2017. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el pl. a Hétköznapi csodák agykontrollal című könyvet.
2017. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Garpe ***** válasza:

Szia :)


Nekem az agykontroll kellemes emlèk. Szívesen alfàzom most is, az èbredés-kontrolt szoktam főleg hasznàlni az nagyon jól működik nekem.

Az üzenet küldèst egy ideig csinàltam,- de ugye pont ez az egyik parapszichológiai része a dolognak, amièrt sokan tudománytalan babonának tartják-, az eredmények nem voltak rosszak 50-75%, de nem tűnt bomba biztosnak, illetve kicsit átalakítottam a világ-szemléletemet s abba hagytam mivel feleslegesnek éreztem.

A hàrom ujj technikát túl eröltettem. S nem igazán jött be az instant alfa.

A tanulásban néha alkalmazom, ha el akarok mélyülni.


Nekem inkább relaxációs, koncentrációs lelki s kicsit spirituális gyakorlatként jött be a dolog. Mindenesetre hasznosnak érzem.

2017. febr. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra az agykontroll a materialista világnézetből való kitörési utat mutatta meg. Hűtlen lettem azóta az AK-hoz, de tisztelem, mert segített a továbblépésben. Le kellett tennem, mert mint ahogy a folyón való átkelésben a csónak segítségemre van, de a továbbiakban gátol az utamon.
2017. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!