Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit lehet elérni az agykontrol...

Mit lehet elérni az agykontrollal, mire jó?

Figyelt kérdés
Miért csinálják az emberek? Hogyan kell?
2016. nov. 5. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A saját agyadat tudod vele programozni részben. Egyeseknél segít a tanulásban is. Olvastam Silva könyvét, és voltam tanfolyamon is. A gondolatolvasás, a jövőbelátás, a test felgyógyítása sérülésekből csak humbug.
2016. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. Csak magadból tudod kihozni a maximumot. Más gondolkodással máshogy viszonyulsz a dolgokhoz.
2016. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Nekem segített egy kínos szexi szokásom jelentős mérséklésében
2016. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Bármit elérhetsz vele, amit el is tudsz hinni, hogy lehetséges csak rajtad múlik. Olvasd el Domokos Gabi könyvét, az ország legintuitívabb agykontrollosa. Én is végeztem tanfolyamot, nem is egyszer és olvastam könyvet, meg sem tudom számolni, mennyit. De! És itt jön a nagyon fontos rész! Olvasni bárki tud, aki elvégezte az első osztályt. Egyébként az olvasás szuper szabadidős és ismeretbővítő tevékenység. De csak olvastam egy jó könyvet, ha utána felteszem a polcra és nem hasznosítom az olvasottakat, az szabadidős tevékenység. A tanfolyamra is el tud bárki menni, hasznosan telik a hétvégéje. De csak ennyi, ha utána nem gyakorolja, nem használja az ott tanultakat. Ha használod, csodák történnek veled.
2016. nov. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha elég gyakorlott vagy tudod befolyásolni mások gondolatait/cselekedeteit is
2017. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!