Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire valószerű egy álomkép?

Figyelt kérdés
Tudatosan álmodok, amit ki is használok, de most kissé megijedtem. Legutóbb olyan volt, hogy ilyen zombi szerű lényekbe szúrtam bele a vadászkésemet, és éreztem, amint megteszem! Tudatosan a lapockájába mélyesztettem, és éreztem, amint a bőröm, majd a húson áthalad! Már szinte valószínűtlenül igazinak tűnt. És volt egy másik is, amiben egy lányt csókoltam meg, akibe szerelmes vagyok. Még soha nem csókolóztam, de ez megint olyannyira igazinak tűnt, hogy nem találok szavakat. Éreztem, ahogyan találkozik az ajkunk, még a nyelveink játékát is! Normális, hogy ennyire valószerű az álmom, hogy érzek minden fizikai és lelki dolgot?

2017. jún. 19. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az álomnak mélységei vannak.

Képzeld van aki fekete-fehérben álmodik.

van akinek van tapintása álmában.

van akinek nincs.


amúgy grat!

2017. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg jó érzés, főleg ha valaki számodra kedvestől kapod 😃
2017. jún. 19. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja.

Én este azt álmodtam, hogy barátommal mentem haza este és egy hosszú, fura utcán követni kezdett egy csapzott férfialak. Zavartan motyogott, futni kezdtünk és rohant utánunk, fel is keltem, mert kiabáltam...Még most is emlékszem a motyogására, meg a nehéz levegőre.

Zombisakat én is álmodom, na az legalább szórakoztató!

Élvezzed, szerintem tök jó dolog (a jó álom).

2017. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az, az. Bár az enyémben inkább Ghoulokra hasonlított a Warcraft-ból.
2017. jún. 19. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy?
2017. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!