Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért kezdek el sírni meditáci...

Miért kezdek el sírni meditáció közben?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon ellazultam, testem tök laza volt,meg minden,és egyszer csak rámtört a sírás. De mindig ez van. Általában továbbengedem. És elmúlik. Az lenne a kérdésem,hogy mitől sírok nyugodt állapotban?
2017. jún. 20. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tudat alatti tartalmak teret kapnak, ilyenkor azok a dolgok is felszínre jöhetnek, amiket elnyomtál addig.

Egy feldolgozatlan, bedobozolt élmény okozhatja azt amitől sírsz ilyenkor.

A meditáció nem csak a pihenésről szól. Ha feljön valamilyen érzés, élmény, emlék, akkor azzal is dolgozhatsz.

Ameddig benne vagy, meg lehet figyelni, hogy mit érzel, mihez kapcsolódhat, milyen érzés követi.

A sírás biológiailag is stresszt szabadít fel, nem kell kűzdeni ellene.

2017. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

örülj neki, beindult a lelki kakilásod!

a könnyek a lélek salaktalanítására valók.

2017. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eléred a megfelelő szintet a meditációban elérhetsz olyan információkat amelyeeket a szellemi éned észlel (rosszakat, jókat, semlegeseket). Az agyad viszont ezeknek csak a negatív vagy a pozotív reakcióját észleli. Esetedben a negatívakat. A semlegesekre ne reagál a tudatot. De bizonyára közrejátszottak a dologban az életed során szerzett tapasztalataid is.
2017. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Szerintem valami nyomaszt, feszült vagy tőle és ilyen formában jön ki. Sírd ki magad, majd gondolkodj el mi nyomaszthat.
2017. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thoomas26 ***** válasza:
100%
Sírhatsz azért is, amit már az előttem szólók is említettek. Jönnek elő olyan érzelmek, traumák, melyekre így reagálsz. De azért is sírhatsz, mert ebben a tudatállapotban eszmélhetsz rá igazán, ki is vagy valójában. Nem csak az, akit most, éber állapotban magadnak gondolsz, hanem annál sokkal-sokkal több. S ezen igazság felismerése örömkönnyekben törhet ki.
2017. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 igaz lehet
2017. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!