Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám kiverni a fejemből...

Hogy tudnám kiverni a fejemből a "képzeleteket"?

Figyelt kérdés
SZeretek álmodozni, mint mindenki, de ez számomra már nagyon zavaró, ugyanis 18 vagyok és tudom, hogy amit elképzelek (pl. kiszemeltemmel együtt leélni az életem, híres sikeres vki leszek) az csak a rózsaszín köd, a kis tudatlan képzeletem, és minél jobban akarom annál jobban sem jön össze. Kezdjek el egy fiktív életet lejátszani inkább a fejemben (pl. vki más életében vagyok) vagy menjek pszichológushoz? Minél jobban is "beleélem" magam ezekbe a képzeletekben annál nagyobb lesz a pofára esésem. :(

2017. júl. 7. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki az üres meditációt.
2017. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
55%

Az nem baj, ha szeretsz álmodozni, de tudd helyén kezelni őket. Tudd, hogy az képzelet, a valóság pedig valóság. S így kevesebb az esélyed a csalódásra. Szép dolog, ha elképzeled, hogy a kiszemelteddel éled az életed, vagy hogy sikeres ember vagy, de azért tudd, a legtöbb embernek ez nem sikerül. Egész egyszerűen azért, mert mindenkinek van egy életútja, nem élhet mást. Képzelgés helyett tegyél meg mindent a valóságban is, hogy boldog lehess és boldoggá tehess másokat, de amit a sors kínál neked, fogadd el, amennyiben persze nem tudsz rajta változtatni.

Semmiképpen ne éld bele magad jobban a képzeleteidbe, azt hagyd meg legfeljebb egy kellemes időtöltésnek. A valóságban indulj el, legyél aktív és biztos lehetsz abban, hogy akivel találkoznod kell, találkozni fogsz. Nem kell semmit sem görcsösen akarni. Minden meg fog történni, aminek meg kell történnie, és semmi nem fog, aminek nem kell - te csak éld az életed, éld azt, amit felkínál neked, s abból hozd ki a lehetőségeid szerinti legtöbbet.

2017. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Két dolog közötti választást képzelsz el magadnak: "Kezdjek el egy fiktív életet lejátszani inkább a fejemben (pl. vki más életében vagyok) vagy menjek pszichológushoz?"


Az elsőt semmiképp nem javaslom, úgyhogy marad a második: menj pszichológushoz!

2017. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez egyáltalán nem probléma,hogy álmodozol. Az viszont már igen,hogy nem vagy képes hinni benne. Tanulj meg hinni az ábrándozásaidban és az élet sokkal könnyebb lesz , de ez csak olyan dolgokra igaz amit 100% ig képes vagy elhinni magadról.

De ha neked ez zavaró ,akkor találj ki olyan vágyakat amit meg is tudsz valósítani szerinted. Amit úgy gondolaz ,hogy véghez is tudsz vinni.

2017. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Rossz oldalrol kozelited meg az egeszet. Egyreszt a kepzelges es az abrandozas nem baj, de az igen, hogy a valosagoddal azonositod es azt akarod. Ha azt szeretned, akkor tegy erte. Ha urhajos akarsz lenni, legyel, de lehetsz hallowenkor is, ha neked az is eleg.

Szoval itt errol van szo. Mas a kepzelges, a bele eles es az azza valas vagy a vegcelkent/vegcelnek valo tekintes.


Masodszor, ne menj pszichologushoz, felesleges.


Adok egy tippet, minden vagyad vagy kepzelgesed, vess papirra es kesz.

De legyenek celjaid amit az eletben akarsz elerni. Gond megoldva.

Masfelol viszont az ember hatalmas kepzeloerovel rendelkezik es teremto erovel, hisz nezz csak korbe. :)

2017. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek vannak elképzelései, vágyálmai, ábrándjai. Az emberi lét velejárója a képzelőerő. Ha pedig van, akkor használjuk is. Nincs ezzel semmi gond. Akkor van a gond vele, ha összekeverjük a valósággal. Ám a te esetedben erről szó sincs.
2017. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Térj meg és kövesd Juses Crust akaratát, mert az a helyes út és az életedben is kitisztul majd minden, látni fogod, hogy mi az álom és mi a valóság.

Juses Crust: [link]

2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!