Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha tudatosan álmodok és pl....

Ha tudatosan álmodok és pl. valami megtörténik, annak van esélye, hogy a valóságban is megtörténik?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, de csak reális dolgok. Ha egy halott szeretteddel találkozol álmodban, akkor vele biztos, hogy nem fogsz az életben találkozni. De ha azt álmodod, hogy lesz egy kiskutyád, az simán megtörténhet. Akarattal, vagy akaratlanul is úgy intézed a dolgokat, hogy megvalósuljon.
2017. júl. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ilyesmihez nem kell tudatos álom.
2017. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az álmok nem a jövőt mutatják, hanem a tudatalattid kivetüléseit.

Jövőt max. akkor mutatnak, ha például valami egyértelmű az agyad számára, de te nem vagy hajlandó elfogadni a tényt (például az öregedő kutyád meg fog halni) és emiatt az agyad feldolgozza az információt, előre felkészít téged arra ami be fog következni.


A tudatos álom meg javarészt a te kreálmányod, az pláne nem fog összejönni. Viszont tudsz beszélgetni emberekkel - esetleg állatokkal, rajzfilmkarakterekkel, akármivel - és meg tudod beszélni velük azt, amit szeretnél hogy megvalósuljon, hogy kapj egy kevésbé elfogult véleményt mint a sajátod.


Plusz milyen komoly lenne, ha egy kerekasztal körül ülnél te, Scooby Doo, Son Goku, Batman és Chuck Norris :D

2017. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Dehogy
2017. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemex válasza:
Tudatosan max ha úgy alakítod.Amúgy meg nekem szoktak olyanok lenni hogy megálmodok egy adott helyet és szituációt de amint felkelek elfelejtem és legközelebb akkor jut eszembe amikor ott vagyok.Fura egy érzés ez a Deja Vu.
2017. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!