Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy álmodjak tudatosan? Van...

Hogy álmodjak tudatosan? Van valami könyv erről?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Neten rengeteg leírás van a megfelelő technikákról. Videók is találhatók ahol beszélnek róla olyanok akik csinálják.
2017. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem ez a könyvem van: Prof. Dr. Paul Tholey - Kaleb Utecht Alkotó álom

Ebben le van írva kicsit a háttértörténet, utána rendesen a módszer, mit kell nappal gyakoroljál, hogy utána éjjel menjen, stb. Én ebből meg tudtam tanulni a módszert, nem mondom, hogy azonnal, de egy idő után már ment, bár aztán semmire se használtam.

2017. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
google
2017. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amely témáról álmodni szeretnél, azzal foglalkozz kicsit többet, mert az álmok igazából abból táplálkoznak, amilyen élményeket a napjaid során tapasztalsz, átélsz, ezeket dolgozza fel az agy képi formában, sokszor szimbolikusan. De igazából az álmoknak elsősorban nem a szórakoztatás a funkciójuk, hanem a feldolgozás. És így is szerencsés az, aki emlékszik az álmaira ébredés után is.
2017. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Freud: Álomelemzés
2017. aug. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha elérsz arra a szinte hogy tudatosan tudsz álmodni valószínűleg kedvedre alakítanád az álmaidat,szóval továbbá már nem álom lenne csak egy mese, meditációval nem lehetetlen,TELJES lelki nyugalom kell hozzá, ami manapság nagyon ritka.
2017. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kívánt dologra gondoljál, mielőtt elalszol!
2017. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy altalanossagban en is arrol almodok, amire lefekves elott gondolok meg mielott az agyba fekszek. De volt h egesz nap egy lanyrol almodoztam, 5 percre eszembejutott egy masik lany es persze hogy az 5 percesrol almodtam... :D
2017. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!