Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan működik pontosan a...

Hogyan működik pontosan a vonzás törvénye? Mit kell csinálnom, hogy kell gondolkoznom h bevonzzak valamit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 10:23
 1/10 anonim válasza:
81%

Próbálom elmagyarázni, nem tudom, mennyire sikerül. Pl. szomorú vagy, úgy gondolod, hogy az egész életed értelmetlen és soha nem történik veled semmi jó. Mivel így gondolkodsz, még több rosszat fogsz kapni, mert hát, hasonló a hasonlót vonzza. Rossz a rosszat, jó a jót... Ha változtatsz és úgy állsz az élethez, hogy igen, minden sikerül és jó életem van, akkor pozitív dolgok fognak történni veled. Lehet, hogy nem azonnal, de megtörténik, mindig.

Viszont, ha egy kicsit konkrétabb dolgot szeretnél, egy tárgyat, egy személyt akkor az első és legfontosabb, amit tenned kell, hogy higgy benne. Hidd el, hogy a tied, hogy megérdemled. Persze, emellett dolgozni is kell érte, azzal, hogy csak álmodozunk, még nem biztos, hogy elérjük. Érezd azt, hogy igen, ez már a tiéd, harcoltál érte és megkaptad, de ne gondolkozz azon, hogy hogyan.

Amúgy erről írt Joseph Murphy egy könyvet, a címe az, hogy Tudatalattid csodálatos hatalma, valamint egy filmet is készítettek erről, a címe az, hogy A titok. Remélem, valamennyire érthető voltam és tudtam segíteni.

2017. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%
csak attol hogy gondolsz rá nem fog megtörténi ha nem teszed meg, mindenért meg kell dolgozni de első lépés az hogy álmodozol róla de tettek nélkül nem lesz semmi, pl gazdag akarsz lenni álmodozol róla de ha nem dolgozol keményen érte csóró maradsz
2017. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Két megoldás van:


1. Elolvasod és megnézed a Titok c. könyvet ill. filmet. megpróbálod megvalósítani a tanácsait.

2. Folyamatosan növeled a tömeged, h a gravitáció segítségével minden, magadnál könnyebb tárgyat magadhoz vonzz.

2017. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Légy erős, többen magyarázzák, mint tudják!
2017. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mit kell csinálni? teljes gondolkodásmódot cserélni.
2017. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy nem működik.
2017. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elèg egyszerű. Megváltoztatod a felfogásod ès megváltozik az èleted.
2017. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az nem ilyen egyszerű,hogy ha valami jó dolgot akarok az életemben elérni,akkor elég azt gondolatmágiával táplálni,tenni érte,mert továbbmegyek..ahogy a Ji-King is írja,ha valaki nagyon akar valamit,de nem tudta elengedni a végeredménybe vetett bizalmát és hitét,(túl sokáig akarja)vagyis görcsösen kapaszkodik bele,akkor a háttérben való félelem okaként bevonzza annak ellentétét..vagyis hiába akarok gazdag lenni,ha közben nem számoltam annak következményeivel,a megvalósulás örömeivel teljes átélés és átérzésben...(ez pedig az azzal járó negatív érzelmek,pl. bűntudat felszámolását jelenti)..de mindennap akarni kell,a vágy/akarat/hit táplálja..
2017. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Elsősorban nem a gondolatokkal, hanem a mögötte levő érzelmekkel teremtünk.

Ha valamiben töretlenül hiszel, az megvalósul, ha kétségeid vannak, akkor nem valószínű.

A titok helyett javaslom Jerry Hicks - A vonzás törvénye című könyvét. Ez a Titok alapja, de ebben még a lényeg is benne van, ami a titokból szinte kimaradt.

2017. aug. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!