Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez lenne a vonzás?

Ez lenne a vonzás?

Figyelt kérdés

Amikor gonoszságokról gondolkodok például bosszúállás, vagy hogy megölök valakit, lopás és ezekbe így beleélem magamat akkor történik valami kissebb rossz. multkor elestem biciklivel.

vagy olyan emberekkel találkoztam akikkel pont hogy nem akartam találkozni, mert a múltban ártottak nekem. Például a városban hetente összefutok egy bizonyos emberrel és akkor van ez amikor nagyon vagánykodós kedvemben vagyok. de tényleg mostanában így megfigyelem ezeket.

ottvan példának az is hogy ovodában piszkáltak, utána általánosban is majd középiskolában is és ugyanazzal a dologgal mint ovodában hasonló "menőgyerekek" ismerték egymást. csak úgy sodródtam az eseményekkel és a szőnyeg alá söpörtem a problémákat. csak néztem ki a fejemből.

Mintha ezeket így bevonzottam volna. bekövetkezett volna az amit éreztem, amitől féltem.

jól gondolom vagy véletlen?

pozitív irányba szeretném átfordítani.


2017. szept. 25. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:

de komolyan olyan emberekkel alakítottam ki kapcsolatot akiknek hasonló problémáik lehettek vagy hasonló szinten működtek. csak mást mutattak kifele.

azóta érzem ezeket amióta voltam thétás kezelésen.

2017. szept. 25. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazság szerint 16 másodperc alatt hangolódik rá teljesen az elmèd egy gondolatra. Miután ez megtörtènik, hasonló gondolatok kapcsolódnak hozzá (ezeknek csak kis rèsze a saját gondolataid).

A koncentráció kint is hat ès bent is hat. Azt idèzed meg vele a saját szemèlyes valóságodba, (vagy csak befolyásolod a jelenlegi dolgokat) ami a gondolatod tárgya.

Ha arra gondolsz, hogy de jó lenne...

Akkor arra koncentrálsz, hogy nincs...

Ha nem akarod, hogy....

Akkor arra koncentrálsz, hogy....

Èrted?

Koncentrálj a csokira. Próbáld ki. Aztán jöhetnek egyre nagyobb dolgok. A legtöbben ott hibáznak, hogy nem figyelnek az èrzèseikre.

Ha olyanra koncentrálsz amit nem akarsz akkor ilyen, semleges, lehangolt, negatív, egyszóval rossz èrzèseid vannak. Ha rossz èrzèsed van, változtasd meg a koncentráció irányát olyan dologra amit akarsz. De elèg ha csak a dologra gondolsz. Nem kell viszonyítani, hogy most van-e, vagy nincs. Lehetsèges-e vagy nem. Ezeket zárd ki. Nem fontosak.

2017. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha valakire figyelsz ès azt a valakit a józan eszed minősít, mert ismered ès tudod, hogy milyen, akkor gondolhatod róla azt is, hogy jófej. De ezt el kell hinned ès èrezni. Tènyleg működik. Nap, mint nap gyakorlom.
2017. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Théta healing egy jó módszer.

Azóta tudatosabb vagyok

2017. szept. 25. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Te isteníteted mindig a "théta healinget"?
2017. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!