Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A théta healing hatására?

A théta healing hatására?

Figyelt kérdés

csináltam egy nagy hülyeséget. Elmentem pszichológushoz jártam fél évet és fizettem is érte és teljesen feleslegesen jártam, hazudtam stb. és semmi értelme nem volt.

Azt megelőzősen voltam théta healingen és az segített, sok minden megváltozott, de én utána elmentem egy pszichológushoz aki egyébként idegesített de én jártam hozzá és most dühös vagyok és rágódok rajta.

persze tudom hogy ez az én döntésem volt és hibáztam és hibázunk de akkor is fél év a semmiért és a pénz....


2017. aug. 20. 11:02
 1/7 A kérdező kommentje:
szerintem vissza megyrk théta healingre, kideríteni ennek a gyökerét
2017. aug. 20. 11:03
 2/7 A kérdező kommentje:
mesteri manipulátor lehetek ha egy pszihológus bevette a kamu dumáimat.
2017. aug. 20. 11:05
 3/7 Duenna ***** válasza:
67%
A pszichológusok nem ismerik el a lélek jelenlétét a testben, pedig a pszicho lelket jelent, mégis az agyat, mint matériát, anyagot akarják gyógyítani, és anyagszerű gyógyszernek nevezett kémiai vegyszereket akarnak adni a lélek gyógyítására, ami teljesen hatástalan, ezért minden pszichológus betege soha nem gyógyul meg, csak még rosszabb állapotba kerül, mint előtte volt. Ha valaki tényleg meg akar gyógyulni, akkor ne pszichológushoz menjen, hanem tanuljon meg meditálni, vagy, ahogy írod, a théta healing is a lélekkel foglalkozik, és megtanítja meditálni, lecsendesíteni a lelket, rendezni a lélek zavarodottságát. Ezzel sokkal többet ér el néhány hetes tanfolyamon, mint egy fél éves pszichológiai rendelésen.
2017. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban felesleges lehetett pszhiologusjoz menni. A problémáink gyökere sokszor a lelkünkben rejlik és mi változtathatunk rajta. Ha te úgy döntesz hogy meditálsz és pozitív dolgokra koncentrálsz sokszor akkor abból egy idő után meritesz bátorságot és lelkileg helyrehozhatsz sok mindent. Ez a pszhiologus dolog nem a legjobb megoldás . Ez is nyomorék nyugat meg amerikaiak hibája ez a gondolkodás mód. Jaj betegnek kell lennem akkor nincs megoldás semmire. Az a lényeg hogy elbutitsa és ne segitse a világon az amerikai feeling. Ha lehet én keletbe hiszek hogy nem kell tudomány és bla bla hazugságok hogy semmit nem tudunk gyógyulni. Képesek vagyunl hittel, meditálásokkal, gondolkodásunk megváltásával ennyi.
2017. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"mesteri manipulátor lehetek ha egy pszihológus bevette a kamu dumáimat"


Az, hogy a pszichológus a terápiád során ezt nem közölte veled, egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem ismerte fel, hogy hazudozol neki.


Ha hazudtál neki, kamuztál, akkor fél éven keresztül a saját pénzedet dobtad ki az ablakon - mint ahogy te magad fel is ismerted.


Szerintem próbáld meg ezt megbocsátani magadnak, és levonni a tanulságot a jövőre nézve.

2017. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"mesteri manipulátor lehetek ha egy pszihológus bevette a kamu dumáimat"


Rossz hírem van: a pszichológus nem a kamu dumádat vette be, hanem a pénzedet. Ő ugyanis azért kapja a pénzt, hogy végighallgasson, akármilyen nyilvánvaló hülyeséget is mondasz :)

2017. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Hát ha hazudsz persze hogy semmi értelme az egésznek -.-'
2017. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!