Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A pozitív gondolkodást, hogy...

A pozitív gondolkodást, hogy lehet tudatosan gyakorolni?

Figyelt kérdés

Árulja már el nekem valaki.

Mától az mondom,hogy sikerülni fog amire még tegnap azt mondtam,hogy nem?

Nincs ez túllihegve? Már ez a pozitív gondolkodás?

A csapból is ez folyik.

Biztos,hogy ez olyan fontos, mint ahogy a cikkekben a kutatók ezt állítják?


[link]


[link]



2017. aug. 23. 16:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Akik szerint ez nèpbutítás ès baromság. Ezzel azt is kijelentik, hogy hülyesèg megválasztani a felfogás módját.
2017. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
39%

A pozitív gondolkodás egy ideológia,ami kiváló menedéket nyújt a hiszékeny,naiv embereknek. Ez az egész nem más mint egy bazi nagy parasztvakítás. Nem attól lesznek pozitív változások,ha minden hülyeséget benyelsz,hanen ha REÁLISAN szemléled az életet. Pl:"lehet hogy most iszonyatszar,de vmit megpróbálok tenni ellene és kimászni belőle."

Nem lesz jobb attól hogy vki a legnagyobb fostot is jónak látja,hanem a gyakorlatban kell megváltoztatni. De a legtöbben túl lusták ehhez,pedig mindenki képes lenne rá. Csak egyszerűbb ilyen mézes-mázos kamueszmékhez menekülni.

2017. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Előző. Maga a pozitív gondolkodás ideológia lenne? Kamu? A dolgoknak azt az oldalát figyelni, ami nem veszi el a lendületet hanem növeli?
2017. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%
Lehet sokak szerint hülyesèg, de ez nem fogja haszontalanná tenni. Mert van eredmènye. Ha valaki kitartó ès kialakít egy megingathatatlan pozitív felfogást, alóla nem lehet kihúzni a talajt semmivel.
2017. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%

Már mindenki ezt szajkózza,hogy felfogás kérdése minden...hát k****ra nem! A körülményknek kell változniuk,mégpedig NEKÜNK KELL változtatni rajta! És ha már nem olyan tré,akkor másképp látjuk a dolgokat,de ahhoz CSELEKEDNI kell nem idióta ábrándokat szőni. Senki nem fog bekopogni az ajtón,hogy "hoztam 1 millió forint kézpénzt".

Tehát előbb a körülmények változnak jobbá, aztán a gondolkodás. Fordítva is lehet csak az csalódáshoz,veszteségérzethez vezet...

2017. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Viszont aki pozitív felfogással bír, irányíthatatlan. Ez szerintem jó, de aki irányítani akar ès rendet tartani, rendszerbe foglalni, neki kifejezetten rossz. Már válasz is született arra, hogy az ún. Realisták mièrt tartják hülyesègnek.
2017. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert az egész csak egy délibáb. Tudod én inkább elkerülöm a csalódásokat,és a tényeket látom. De te inkább etesd csak magadat ezzel a kretémséggel.
2017. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Bocs de túl règ figyelem már a dolgok lènyegèt mozgató erőket. A cselekvès következmèny. A legelső a saját kèp. Èn kèp. Ez a gyerekkènt alakul ki. Ez egy szubjektív szörnyeteg sokaknál sajnos. A masodik a világkèp. Amit kialakítunk a valóságról.

A kettő viszonya serdülőkènt, szinkronizálódik. Bármely kèp megváltoztatható bármikor. Kèpzelet alkotta, kèpzelet formálja. Ezek döntik el a gondolataidat, hogy milyenek lehetnek. Olyan mint egy szakasz kèt vège. Az èn kèp az eleje, a világkèp a vège. Ebben a szakaszban születhetnek csak gondolataid. Innen származnak a tudatalatti reakcióid. Tehát a cselekvèsed ezek következmènye.

2017. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Engem semmilyen agyament hittérítő nem fog meggyőzni.
2017. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Tehát akkor a képzelet világában élni jobb? Igen,jobb csak kár hogy nem azok a tények.
2017. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!